Списки груп

Група 111-КІ-18

Спеціальність: 123 – Комп’ютерна інженерія 

  1. Аркушенко Денис Віталійович
  2. Бездітна Олена Юріївна
  3. Бойчук Віктор Геннадійович
  4. Бучило Денис Володимирович
  5. Гончарук Богдан Вікторович
  6. Гриценяк Володимир Олександрович
  7. Даскалюк Анастасія Олександрівна
  8. Дмитренко Артур Андрійович
  9. Дончук Роман Олегович
  10. Зуяков Радомир Володимирович
  11. Камінський Олександр Вадимович
  12. Качурка Даніїл Ігорович
  13. Князєв Ярослав Вячеславович
  14. Козакова Ірина Миколаївна
  15. Коломієць Владислав Михайлович
  16. Минзар Микита Юрійович
  17. Моторний Владислав Дмитрович
  18. Муталлапова Анастасія Даніїлівна
  19. Омельяненко Антон Станіславович
  20. Ребрій Вікторія Вячеславівна
  21. Рогожинський Ярослав Русланович
  22. Стратулат Віталій Андрійович
  23. Тітаренко Володимир Олександрович
  24. Ткач Владислав Семенович
  25. Чабан Ігор Дмитрович
  26. Черненко Максим Дмитрович
  27. Чобан Богдан Едуардович
  28. Шабаєва Жанна Євгенівна
  29. Шелякін Богдан Володимирович
  30. Яренко Катерина Юріївна

Група 112-КІ-18

Спеціальність: 123 – Комп’ютерна інженерія

  1. Адамовський Євген Сергійович
  2. Батовський Дмитро Олександрович
  3. Богуславський Максим Володимирович
  4. Бойчук Іван Сергійович
  5. Ваславський Ігор Євгенійович
  6. Вердиш Олександр Андрійович
  7. Волченко Олександр Сергійович
  8. Гурова Катерина Олександрівна
  9. Добров Євгеній Олександрович
  10. Іщенко Олександр Володимирович
  11. Камінський Ілля Андрійович
  12. Каневська Яна Юріївна
  13. Кирилюк Валентин Васильович
  14. Кліменченко Ігор Сергійович
  15. Коломієць Максим Вадимович
  16. Курочкін Даніїл Олександрович
  17. Лісова Ірина Костянтинівна
  18. Марченко Богдан Андрійович
  19. Могорич Анатолій Геннадійович
  20. Муравський Анатолій Романович
  21. Обертун Денис Ігорович
  22. Піроженко Артур Олександрович
  23. Поліщук Ірина Вячеславівна
  24. Струпов Максим Ігорович
  25. Ступаченко Артем Юрійович
  26. Танасюк Павло Володимирович
  27. Ткач   Ілля Олексійович
  28. Шахненко Володимир Володимирович
  29. Шостак  Сергій Олексійович
  30. Шпортко Іван Андрійович

Група 131-ВД-18

Спеціальність: 133 – Галузеве машинобудування Виробництво, сервісне обслуговування та експлуатація ДВЗ   

  1. Ангел Сергій Дмитрович
  2. Анточ Іван Вікторович
  3. Величко Богдан Вікторович
  4. Візіренко Євгеній Володимирович
  5. Вульчин Едуард Русланович
  6. Гайченя Руслан Олегович
  7. Гошуляк Іван Валерійович
  8. Демченко Єгор Дмитрович
  9. Жолобенко Дмитро Олегович
  10. Іванчик Дмитро Юрійович
  11. Ковальчук Михайло Олександрович
  12. Ковальчук Олександр Васильович
  13. Кузмінський Дмитро Олександрович
  14. Лило Богдан Сергійович
  15. М`яленко Данило Іванович
  16. Маломан Олег Сергійович
  17. Метеля Нікіта Олександрович
  18. Павлійчук Максим Анатолійович
  19. Піщанський Владислав Олегович
  20. Поліщук Владислав Володимирович
  21. Прижигалінський Назар Тарасович
  22. Судариков Артем Володимирович
  23. Тодоров Кирило Олегович
  24. Фролов Ілля Сергійович
  25. Хитрук Костянтин Олександрович
  26. Царінний Дмитро Валерійович
  27. Ярмолюк Володимир Олексійович
  28. Яроцький Ян Алімович

Група 141-АТ-18

Спеціальність: 274 – Автомобільний транспорт 

  1. Войтович Владислав Ігорович
  2. Джуржій Артем Вадимович
  3. Добря Сергій Михайлович
  4. Захарченко Максим Вікторович
  5. Колісніченко Олександр Олександрович
  6. Коломоєц Богдан Олександрович
  7. Кравець Костянтин Юрійович
  8. Крамар Євгеній Миколайович
  9. Кучеренко Вадим Олегович
  10. Кушнір Дмитро Сергійович
  11. Літвіненко Іван Юрійович
  12. Ліщенко Сергій Сергійович
  13. Михайленко Дмитро Сергійович
  14. Нігруца Володимир Михайлович
  15. Обертун Максим Вячеславович
  16. Процик Ростислав Олександрович
  17. Рижак Володимир Сергійович
  18. Рожновський Олександр Олександрович
  19. Руденко Руслан Олександрович
  20. Руденко Северин Олександрович
  21. Сліпич Олександр Сергійович
  22. Тончев Владислав Костянтинович
  23. Хитрук Дмитро Олександрович
  24. Хіцко Денис Дмитрович
  25. Чабаненко Олександр Володимирович
  26. Чернега Максим Геннадійович
  27. Чешурін Микола Валентинович
  28. Чоту Олександр Сергійович
  29. Шеремет Андрій Вікторович
  30. Штефанко Станіслав Михайлович

Група 151-П-18

Спеціальність: 081 – Право 

  1. Астаф`єва Вікторія Євгенівна
  2. Афанасьєва Катерина Сергіївна
  3. Байбузенко Олександра Сергіївна
  4. Байдак Таісія Володимирівна
  5. Баташан Богдана Михайлівна
  6. Бачинський Андрій Андрійович
  7. Бутенко Олена Володимирівна
  8. Вовкотруб Людмила Євгеніївна
  9. Вовченко Вікторія Олександрівна
  10. Гаєвська Альона Вадимівна
  11. Горецька Вікторія Валеріївна
  12. Дарануца Анастасія Валеріївна
  13. Заволенковська Дарина Петрівна
  14. Зубрицька Юлія Дмитрівна
  15. Катрук Юлія Андріївна
  16. Корнійчук Андрій Михайлович
  17. Коснова Світлана Ігорівна
  18. Кулієва Анастасія Володимирівна
  19. Кульчицька Анна Ігорівна
  20. Лесюк Ганна Йосипівна
  21. Маріян Анна Валеріївна
  22. Матвієнко Ніка Євгеніївна
  23. Медведчук Марія Михайлівна
  24. Мельник Наталія Олександрівна
  25. Мосінзова Світлана Сергіївна
  26. Попович Ірина Володимирівна
  27. Присяжнюк Вікторія Дмитрівна
  28. Римчук Данило Іванович
  29. Сергєєва Дар`я Іванівна
  30. Ткаченко Аліна Сергіївна
  31. Шубіна Софія Романівна

Група 171-ЕП-18

Спеціальність: 051 – Економіка 071 – Облік і оподаткування

  1. Бабой Аріана Семенівна
  2. Бачинська Олександра Олександрівна
  3. Бреславець Віра Сергіївна
  4. Висоцька Ірина Андріївна
  5. Вусик Яна Євгенівна
  6. Гуменюк Каріна Миколаївна
  7. Кравченко Анна Віталіївна
  8. Кравчук Ніка Сергіївна
  9. Манжос Олена Леонідівна
  10. Марченко Вікторія Вікторівна
  11. Михайлова Юлія Сергіївна
  12. Михасюк Марія В`ячеславівна
  13. Мірошник Яна Сергіївна
  14. Петрушенко Мирослава Олегівна
  15. Пишнюк Микола Володимирович
  16. Плотнікова Аліна Вадимівна
  17. Репецький Владислав Олександрович
  18. Сєдова Яна Михайлівна
  19. Синицька Владислава Романівна
  20. Ткаля Катерина Андріївна
  21. Царюк Марина Дмитріївна

Група 212-КІ-17

Спеціальність: 123 – Комп’ютерна інженерія

Класний керівник: Кошутська В.О. 

  1. Альохін Владислав Миколайович
  2. Бабій Владислав Євгенович
  3. Блізнер Олександр Анатолійович
  4. Бурятинська Катерина Іванівна
  5. Бучинський Марк Русланович
  6. Василенко Дмитро Дмитрович
  7. Дахович Віктор Русланович
  8. Деменко Анатолій Юрійович
  9. Єкушенко Олег Андрійович
  10. Золотов Максим Сергійович
  11. Карнаух Роман Сергійович
  12. Коваленко Олександр Сергійович
  13. Коршомний Олексій Васильович
  14. Кравченко Володимир Миколайович
  15. Кудрявцева Катерина Вікторівна
  16. Литвиненко Максим Сергійович
  17. Лівінський Прохор Вячеславович
  18. Назєєва Катерина Павлівна
  19. Пилипець Сергій Сергійович
  20. Погорелов Олег Євгенійович
  21. Полянний Вадим Вадимович
  22. Полянний Станіслав Романович
  23. Притиковська Вероніка Ігорівна
  24. Прокопчук Олександр Ігорович
  25. Удовиченко Ігор Володимирович
  26. Фасій Євген Олександрович
  27. Шарай Ігор Дмитрович
  28. Шкрабак Євгеній Володимирович
  29. Якшин Артур Олексійович

Група 231-ВД-17

Спеціальність: 133 – Галузеве машинобудування Виробництво, сервісне обслуговування та експлуатація ДВЗ

Класний керівник: Щепінська І.А. 

  1. Аратюнов Олександр Сергійович
  2. Батог Іван Володимирович
  3. Бріч Максим Сергійович
  4. Габрусь Владислав Дмитрович
  5. Гаврилюк Владислав Віталійович
  6. Гладков Леонід Ігорович
  7. Глобенко Владислав Васильович
  8. Дердієвський Ігор Олегович
  9. Коваленко Богдан Сергійович
  10. Ковальчук Павло Володимирович
  11. Колесніков Ігор Андрійович
  12. Колісніченко Дмитро Миколайович
  13. Кузєв Ілля Олександрович
  14. Лабенко Максим Олександрович
  15. Лаврук Максим Сергійович
  16. Ляшук Артем Васильович
  17. Меланіч Станіслав Сергійович
  18. Мокряк Антон Васильович
  19. Ніколаєв Ігор Олександрович
  20. Павліченко Егор Евгенович
  21. Романенко Костянтин Юрійович
  22. Ротар Богдан Вікторович
  23. Свобода Ігор Олександрович
  24. Скоробагач Сергій Олександрович
  25. Ставратій Роман Богданович
  26. Столяр Богдан Володимирович
  27. Тарасевич Владислав Володимирович
  28. Удолатій Ростислав Миколайович
  29. Філоненко Богдан Валерійович
  30. Хоменко Денис Олександрович
  31. Цабевський Віктор Вадимович
  32. Чемерис Максим Анатолійович
  33. Швачич Артем Геннадійович
  34. Шевченко Володимир Ігорович
  35. Шепель Денис Максимович
  36. Яроцький Сергій Анатолійович

Група 241-АТ-17

Спеціальність: 274 – Автомобільний транспорт

Класний керівник: Малютін П.В. 

  1. Балабей Олексій Віталійович
  2. Валюшок Володимир Миколайович
  3. Васильченко Владислав Павлович
  4. Вишневський Владислав Олегович
  5. Гаєвський Вадим Сергійович
  6. Данілов Олексій Ігорович
  7. Жованик Андрій Євгенійович
  8. Зейналов Вусал Акбар огли
  9. Клименко Владислав Віталійович
  10. Клінишков Богдан Юрійович
  11. Кодрул Олександр Анатолійович
  12. Коломієць Максим Анатолійович
  13. Конон Олексій Юрійович
  14. Курлянчик Назарій Геннадійович
  15. Лясота Назар Михайлович
  16. Мар’ян Юрій Анатолійович
  17. Махлаєнко Максим Сергійович
  18. Миндруль Артем Олександрович
  19. Надольський Сергій Юрійович
  20. Падлісецький Максим Валентинович
  21. Погорецький Микита Васильович
  22. Пономаренко Дмитро Андрійович
  23. Попель Дмитро Олександрович
  24. Притуляк Василь Сергійович
  25. Рожко Михайло Олегович
  26. Тарадайко Віктор Русланович
  27. Терновий Олександр Михайлович
  28. Тортина Юрій Зіновійович
  29. Ференчук Олександр Павлович
  30. Чайка Богдан Геннадійович
  31. Чечуй Андрій Олександрович
  32. Шорис Дмитро Сергійович

Група 251-П-17

Спеціальність: 081 – Право

Класний керівник: Нерубащенко А.В. 

  1. Алєксєєнко Аліна Валеріївна
  2. Аркушенко Катерина Анатоліївна
  3. Артюх Дарія Олександрівна
  4. Асадов Мурат Теймур огли
  5. Багрін Анна Сергіївна
  6. Барановська Аміна Костянтинівна
  7. Безусенко Ілона Іванівна
  8. Брігінець Сергій Анатолійович
  9. Вансович Руслана Юріївна
  10. Вигнана Марія Іванівна
  11. Воскобойник Марина Володимирівна
  12. Головаченко Марина Сергіївна
  13. Гранатир Анастасія Сергіївна
  14. Гуцол Євген Миколайович
  15. Демченко Надія Дмитрівна
  16. Дідевич Данило Валерійович
  17. Дудник Максим Олександрович
  18. Заблоцька Олена Олександрівна
  19. Задирака Яна Сергіївна
  20. Капралов Денис Русланович
  21. Капуста Олександра Валентинівна
  22. Ладиженська Дарія Петрівна
  23. Литвиненко Крістіна Олександрівна
  24. Лісова Алла Іванівна
  25. Мельничук Яна Василівна
  26. Молдован Олександр Іванович
  27. Музика Аріадна Владиславівна
  28. Негода Анастасія Віталіївна
  29. Олішевська Катерина Олегівна
  30. Орлов Михайло Миколайович
  31. Піньковська Крістіна Сергіївна
  32. Поліщук Олександр Миколайович
  33. Руденко Наталія Геннадіївна
  34. Савчук Артем Дмитрович
  35. Сілявіна Анна Олексіївна
  36. Стаценко Яна Олександрівна
  37. Тітомир Артем Олександрович
  38. Чиботар Анна Олександрівна
  39. Шараєва Маргарита Володимирівна
  40. Шевченко Олена Русланівна
  41. Шестопалко Аліна Сергіївна

Група 271-ЕП-17

Спеціальність: 051 – Економіка 071 – Облік і оподаткування 072 – Фінанси, банківська справа та страхування

Класний керівник: Капацина І.В.

  1. Бандуровська Наталія Володимирівна
  2. Вишневська Анна Сергіївна
  3. Гвоздяниця Руслана Сергіївна
  4. Зарубін Артем Сергійович
  5. Іващук Діана Володимирівна
  6. Іщенко Ілона Ігорівна
  7. Кока Антоніна Віталіївна
  8. Крайтор Тетяна Олександрівна
  9. Кулігіна Сніжана Сергіївна
  10. Куценко Андрій Сергійович
  11. Літвіненко Тетяна Юріївна
  12. Макарська Марина Валеріївна
  13. Манза Яна Ігорівна
  14. Маняк Антон Романович
  15. Матвеєва Інна Сергіївна
  16. Міленко Дарія Денисівна
  17. Ніколенко Карина Вікторівна
  18. Опришко Ангеліна Євгенівна
  19. Процик Катерина Олександрівна
  20. Рекичанський Богдан Вікторович
  21. Сердюк Марина Михайлівна
  22. Слаба Анастасія Вадимівна
  23. Ставратій Артур Олександрович
  24. Тортина Ольга Зіновіївна
  25. Фомін Андрій Юрійович
  26. Цепін Анна Василівна
  27. Швець Інна Сергіївна
  28. Шевченко Максим Костянтинович
  29. Яцик Надія Олександрівна