Методичне об’єднання 2019

На базі Первомайського коледжу відбувся семінар

методичного об’єднання викладачів обліково — економічних дисциплін закладів освіти I-II р.а. Миколаївської області

11 жовтня 2019 року на базі Первомайського коледжу Національного університету кораблебудування  імені адмірала Макарова відбувся семінар методичного об’єднання викладачів обліково-економічних дисциплін закладів освіти І–ІІ рівнів акредитації Миколаївської області, у роботі якого взяли участь викладачі коледжів Миколаївщини.

Відкрила засідання методичного об’єднання викладачів директор Первомайського коледжу Тетяна Іванівна Костюкова, яка привітала учасників методоб’єднання в стінах навчального закладу, охарактеризувала діяльність коледжу та побажала плідної праці.

Присутніх гостей привітав директор Первомайської філії Національного університету кораблебудування  імені адмірала Макарова Сергій Михайлович Доценко. Він ознайомив гостей з історією навчального закладу, особливостями організації освітньо-виховного процесу та перспективами розвитку.

Голова методичного об’єднання Ірина Олександрівна Несен виступила з доповіддю на тему «Рівень сформованості ключових компетентностей — готовність випускника коледжу до професійної діяльності в якій акцентувала увагу на доцільності використання ділових ігор в освітньому процесі.

Були заслухані доповіді Капацини І.В.,Капацини А.М. та Сологуб Н.В. педагоги обмінялися досвідом роботи з колегами, підготували презентації та інші демонстраційні матеріали, зупинилися на  проблемах професійної підготовки здобувачів освіти у сучасних умовах.

Викладачі: Козіцька Н.О., Кошутська В.О., Павловська Н.І. ознайомили учасників семінару з методичним  розробками  відкритих занять дисциплін обліково-економічного циклу. Інтерес  та захоплення в учасників  семінару викликала методична розробка ділової гри з дисципліни «Основи аудиту» на тему: «Я – аудитор», яку підготувала викладач Кошутська В.О.

Також учасники семінару були присутніми на відкритих заняттях де педагоги разом із добувачами освіти (271 та 371 групи) показали фрагмент ділової гри викладач — Козіцька Н.О. та фрагмент імітаційної гри викладачі — Павловська Н.І., Марченко С.О

.

Сюрпризом для гостей була солодко-мистецька зустріч – тренінг

«Осінні барви з ароматом кави…», яку підготували викладачі Сологуб Н.В. та Капацина І.В.

За результатами навчання семінару методичного об’єднання викладачі обліково-економічних дисциплін закладів освіти І–ІІ рівнів акредитації Миколаївської області отримали відповідні сертифікати.

Зустріч була цікавою та продуктивною, усі присутні отримали корисну інформацію і збагатили свій досвід.

Викладачі коледжів Миколаївщини  високо оцінили рівень проведення заходу та щиро подякували адміністрації й викладацькому складу  циклової комісії « Економіки, обліку і оподаткування» за плідну співпрацю, про що свідчать дружні відгуки.

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован.*