Довідка про відділення “Двигуни та автомобілі”

Відділення «Двигуни та автомобілі» веде підготовку молодших спеціалістів за спеціальностями: «Виробництво двигунів», «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», “Автомобільний транспорт” та “Галузеве машинобудування”. До складу відділення входе одна циклова комісія. Голова циклової комісії «Обслуговування автомобілів та виробництво двигунів» Малютін П.В.(спеціаліст першої категорії).

Навчально-методичний процес забезпечують 24 викладача випускаючих циклових комісій. Із них 2 к.т.н., доценти, 6 викладачів вищої категорії. Викладачі відділення постійно приймають участь в науково-практичних конференціях, також підвищують свою кваліфікацію навчаючись в аспірантурі, а також в умовах реального виробництва. Всі викладачі мають вищу фахову освіту.

Навчальний процес проходить в кабінетах і лабораторіях, оснащених стендами з працюючими двигунами внутрішнього згоряння, розрізами та макетами різних типів двигунів та елементів автомобіля. Лабораторії також оснащенні діючими автомобілями (2 вантажних і 2 легкових) на яких проводиться повний спектр робіт по технічному обслуговуванню та комп’ютерній діагностиці з використанням пакету прикладних програм для різних типів автомобілів.

Для студентів працює гурток «Картингіст». В ході навчального процесу студенти приймають участь в наукових конференціях, конкурсах та олімпіадах, як в нашому навчальному закладі, так і в інших навчальних закладах України.

Більшість колишніх випускників відділення займають керівні та провідні посади на підприємствах регіону (ТДВ «Первомайськдизельмаш», ПАТ «Фрегат», ТДВ «Моторист», СТО міста, ТДВ «Первомайськавтотранс», РДС Південноукраїнської АЕС, Російський Регістр судноплавства та інших). Двоє випускників відділення захистили кандидатські дисертації.

Циклова комісія "Виробництво двигунів та обслуговування автомобілів"
Циклова комісія “Виробництво двигунів та обслуговування автомобілів”
X