Підготовчі курси

 

Завідувач  підготовчими  курсами

Адабір Алла Анатоліївна, 

магістр педагогічної освіти

викладач  І категорії

 ШАНОВНІ      АБІТУРІЄНТИ!

  Первомайський коледж Національного університету кораблебудування імені адмірала  Макарова  має багаторічний досвід здійснення освітньої діяльності щодо підготовки громадян України для вступу до коледжу.

Метою створення підготовчих курсів є надання їх  слухачам поглиблених знань  з дисциплін шкільної програми, фундаментальної підготовки учнівської молоді для вступу до Первомайського коледжу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова та для подальшого якісного навчання у вищезазначеному навчальному закладі.

Маємо змогу запропонувати Вам навчання на підготовчих курсах, яке проходить у вихідні дні (субота та неділя).

Підготовка здійснюється з таких дисциплін:

–         Українська мова.

–         Математика.

–         Історія України.

На курсах працюють високопрофесійні  викладачі коледжу: Пліс Галина Сергіївна, Тітомир Валентина Степанівна, Адабір Алла Анатоліївна, Холодович Олександр Дмитрович.

Слухачам підготовчих курсів  безкоштовно надається гуртожиток.

Поспішайте, кількість місць обмежена ліцензією.

НАШІ  ПЕРЕВАГИ:

      Особам з числа професійно орієнтованої молоді, які в рік вступу успішно закінчили підготовчі курси Первомайського коледжу  Національного університету кораблебудування імені адмірала  Макарова,  для вступу на основі базової загальної середньої освіти до цього самого вищого навчального закладу для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностях, наведеним у додатку 6 до Правил прийому Первомайського коледжу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, нараховується до 2 балів за результатами підсумкової атестації.

Зроби перший крок до успіху – обери підготовчі курси

 ПК  НУК  імені  адмірала Макарова! 

          Чекаємо на вас за адресою:55200 Миколаївська обл.

м. Первомайськ

вул. Одеська 107

І корпус ауд.41-А

Тел. 0508488001

Творчість Тараса Григоровича Шевченка відома на весь світ. Ми вивчаємо її майже з першого класу. Для кожного є за честь мати вдома гордість української літератури – книгу «Кобзар».

З нагоди 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка викладачі циклової  комісії соціально-гуманітарних дисциплін провели ряд культурно-просвітницьких  заходів, спрямованих

на вивчення і популяризацію творчої спадщини Великого Кобзаря та донесення до молодого покоління багатогранності його таланту.

До заходів долучилися і слухачі підготовчих курсів, що  взяли участь в олімпіаді,  яка  перетворилася на свято зустрічі всіх шанувальників творчості Т.Г.Шевченка.

Майбутні абітурієнти показали глибокі знання і розуміння життя і творчості Кобзаря, приємно здивували тим, що знають багато цікавих нехрестоматійних творів.

Сподіваємось, що учасники олімпіади  продовжать опановувати рідну мову, плекати українське слово, дбати про невмирущість Тарасового заповіту.

  Вітаємо переможців:

       І місце – Ревенко Дарина, 10 кл., ЗОШ  № 4

 ІІ місце – Гроцька Олеся, 9 кл., ЗОШ  № 9

      ІІІ місц – Михайло Андрій, 9 кл., ЗОШ  № 16

X