Списки груп

Група 111-КІ-20

Спеціальність: 123 – Комп’ютерна інженерія 

Класний керівник: Островська Ірина Олександрівна

  1. Артьоменко Дмитро Андрійович
  2. Брюхова Аміна Віталіївна
  3. Бурда Олександр Русланович
  4. Варецький Ярослав Миколайович
  5. Галущинський Леонід Олександрович
  6. Герасимюк Станіслав Вячеславович
  7. Грачова Анастасія Сергіївна
  8. Грохмаль Назар Володимирович
  9. Дратковський Максим Станіславович
  10. Задорожна Анастасія Сергіївна
  11. Керімов Нікіта Миколайович
  12. Коморнік Фелікс Віталійович
  13. Кузьменко Мирослав Олександрович
  14. Музиченко Дмитро Ігорович
  15. Нестеренко Андрій Валерійович
  16. Паламарчук Валерія Олександрівна
  17. Політ Вероніка Дмитрівна
  18. Рингач Ігор Юрійович
  19. Рябенко Максим Володимирович
  20. Савранська Аліна Вячеславівна
  21. Семенюк Анна Віталіївна
  22. Солтановська Софія Юріївна
  23. Сорочан Владислав Олександрович
  24. Стоцький Ярослав Святославович

Група 112-КІ-20

Спеціальність: 123 – Комп’ютерна інженерія

Класний керівник: Варецька Наталія Андріївна

  1. Восковенко Олексій Русланович
  2. Голубенко Анна Юріївна
  3. Городнюк Тімур Олександрович
  4. Даленко Анна Юріївна
  5. Дідик Артем Сергійович
  6. Добров Олександр Ігорович
  7. Дарієнко Артем Ігорович
  8. Жуковська Ольга Миколаївна
  9. Івашко Максим Вячеславович
  10. Ісак Владислав Євгенійович
  11. Клочков Ілля Віталійович
  12. Корчак Михайло Вікторович
  13. Крижанівський Дмитро Сергійович
  14. Мололкіна Анна Сергіївна
  15. Пащенко Ярослав Борисович
  16. Руденко Олександр Олександрович
  17. Свідерко Діана Юріївна
  18. Сербіна Тетяна Романівна
  19. Сидоренко Іван Олегович
  20. Тройчук Марина Сергіївна
  21. Тупчій Максим Юрійович
  22. Ходаковський Іван Сергійович
  23. Шклярова Аліса Миколаївна
  24. Ярцев Євгеній Олександрович

Група 113-КІ-20

Спеціальність: 123 – Комп’ютерна інженерія

Класний керівник: Доценко Євгеній Костянтинович

  1. Антіпцева Маргарита Вікторівна
  2. Асауленко Анастасія   Олександрівна
  3. Баланчук Тетяна Русланівна
  4. Бондаренко Ілля Володимирович
  5. Волощук Єгор Романович
  6. Гозун Євген Сергійович
  7. Денисюк Дмитро Дмитрович
  8. Задера Єгор Олегович
  9. Зелінська Оксана Олексіївна
  10. Коваленко Олександр Олександрович
  11. Короткий Іван Сергійович
  12. Крайтор Микита Романович
  13. Краснюк Діана Костянтинівна
  14. Краснюк Єва Костянтинівна
  15. Кузьменко Петро Сергійович
  16. Кучеренко Максим Сергійович
  17. Михайлов Олександр Владиславович
  18. Осика Ірина Вячеславівна
  19. Січкаренко Максим Андрійович
  20. Стадник Олексій Віталійович
  21. Столяренко Кіріл Віталійович
  22. Хрипун Ілона Максимівна
  23. Черниш Олексій Русланович
  24. Шостак Олександр Сергійович

Група 131-ВД-20

Спеціальність: 133 – Галузеве машинобудування

Освітня програма: Виробництво, сервісне обслуговування та експлуатація ДВЗ   

Класний керівник: Дегтяренко Ольга Єфремівна

  1. Андрусик Олександр Михайлович
  2. Бабічев Олександр Олександрович
  3. Білов Олександр Юрійович
  4. Бойченко Артур Віталійович
  5. Гаврилюк Костянтин Васильович
  6. Главацький Нікіта Ігорович
  7. Зав`ялов Євгеній Олегович
  8. Калінкін Кирило Сергійович
  9. Кифоренко Артем Миколайович
  10. Куницький Станіслав Ігорович
  11. Марченко Олександр Володимирович
  12. Новожилов Григорій Євгенович
  13. Рамхен Веніамін Ігорович
  14. Ридош Юрій Костянтинович
  15. Різун Денис Вікторович
  16. Садков Тимур Вячеславович
  17. Ступак Дмитро Віталійович
  18. Телятник Андрій Сергійович
  19. Тимбур Микола Миколайович
  20. Ткач Ярослав Ярославович
  21. Черноус Дмитро Васильович
  22. Яськевич Олександр Володимирович

Група 141-АТ-20

Спеціальність: 274 – Автомобільний транспорт 

Класний керівник: Адабір Алла Анатоліївна

  1. Березянський Ілля Євгенійович
  2. Білоконь Владислав Юрійович
  3. Вдовиченко Максим Вячеславович
  4. Вишневський Віктор Олександрович
  5. Волков Віктор Максимович
  6. Дегтяренко Кіріл Ігорович
  7. Джуматій Андрій Володимирович
  8. Желтоног Олександр Вікторович
  9. Жолобенко Євгеній Олегович
  10. Криворученко Юрій Володимирович
  11. Кучер Кіріл Олександрович
  12. Марієнко Ренат Сергійович
  13. Петрусенко Ілля Олександрович
  14. Протас Олексій Сергійович
  15. Рибак Вадим Костянтинович
  16. Уманець Богдан Сергійович
  17. Фарфурей Микола Вікторович
  18. Чеботарьов Саід Леонідович
  19. Чорненький Руслан Сергійович
  20. Шевченко Владислав Євгенійович
  21. Шпильовий Ярослав Вікторович
  22. Шулятицький Ярослав Миколайович

Група 151-П-20

Спеціальність: 081 – Право 

Класний керівник: Камінський Павло Павлович

  1. Алексейчук Валерія Вадимівна
  2. Бадера Ростислав Олександрович
  3. Волошина Анна Романівна
  4. Ганжа Анна Євгенівна
  5. Герасимова Анастасія Романівна
  6. Гержова Діана Анатоліївна
  7. Давиденко Анастасія Сергіївна
  8. Драган Ірина Вікторівна
  9. Кашнікова Наталія Андріївна
  10. Колесніченко Марина Сергіївна
  11. Комекова Валерія Валеріївна
  12. Крижановський Антон Володимирович
  13. Кушнірчук Наталія Василівна
  14. Матвійчук Діана Ільхомівна
  15. Мукоїда Марина Юріївна
  16. Надольняк Владислав Михайлович
  17. Опфер Вероніка Едуардівна
  18. Паращук Дар`я Віталіївна
  19. Сікорська Аліса  Валентинівна
  20. Ткаченко Катерина  Андріївна
  21. Усатюк Ірина Едуардівна
  22. Ченська Анна Миколаївна
  23. Шаповал-Сингаївська Марина Русланівна
  24. Шевченко Анастасія Владиславівна
  25. Шевченко Назарій Євгенович
  26. Яровенко Юлія Олександрівна

Група 171-ЕП-20

Спеціальність: 051 – Економіка 071 – Облік і оподаткування

Класний керівник: Капацина Ірина Володимирівна

  1. Архипова Яна Олексіївна           (Е)
  2. Бабенко Анастасія Вадимівна           (Е)
  3. Бойко Марія Сергіївна             (О)
  4. Галіцька Валерія Олександрівна     (Е)
  5. Дарнопук Юлія Петрівна              (О)
  6. Діденко Іван Вадимович          (Е)
  7. Діхтярук Владислав Олександрович    (О)
  8. Желук Анна Сергіївна             (О)
  9. Жосан Марія Михайлівна         (О)
  10. Закревська Анна Андріївна            (О)
  11. Ільїна Ліка Віталіївна            (Е)
  12. Кілініч Софія Юріївна               (Е)
  13. Коневщинська Алла Юріївна               (Е)
  14. Левкович Антоніна Василівна            (Е)
  15. Лиса Карина Олексіївна           (Е)
  16. Мудрак Яна Олексіївна           (Е)
  17. Ошовська Валерія Віталіївна            (Е)
  18. Пасічник Жанна Василівна            (Е)
  19. Соловйова Жасмін Дмитрівна           (О)
  20. Степанова Карина Валентинівна       (О)
  21. Таіч Максим Федорович          (О)
  22. Толкачова Тетяна  Василівна            (О)
  23. Фартушна Тетяна Дмитрівна           (Е)
  24. Яворська Анастасія Романівна           (О)
  25. Ярмульська Світлана Іллівна                 (О)

Група 231-ВД-19

Спеціальність: 133 – Галузеве машинобудування Виробництво, сервісне обслуговування та експлуатація ДВЗ

Класний керівник:

Група 241-АТ-19

Спеціальність: 274 – Автомобільний транспорт

Класний керівник:

Група 251-П-19

Спеціальність: 081 – Право

Класний керівник:

Група 271-ЕП-19

Спеціальність: 051 – Економіка 071 – Облік і оподаткування 

Класний керівник: