Самоврядування

Вибори  2019.

Обговорення доповнень до Положення про Студентську Раду Первомайського коледжу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

В Первомайському коледжі НУК імені адмірала Макарова розпочалась передвиборча пора. Оновлюється склад Студентської Ради, тому що більшість її членів 30 червня отримали дипломи і закінчили навчання в коледжі. А за нормою 4.7 п.3 Положення про Студентську Раду ПК НУК припиняється і членство у студраді в разі припинення навчання в коледжі.

З приводу обрання нових представників до цього  колегіального органу студентської спільноти 5 та 12 вересня 2020 року відбулися інформативні збори студентів навчального закладу, на яких було оголошено про початок    виборів до Студентської Ради ПК НУК, про створення Виборчої комісії до Студентської Ради ПК НУК, про внесення доповнень до Положення про Студентську Раду ПК НУК.

На цій сторінці коледжівського сайту розміщені для обговорення Положення про Студентську Раду ПК НУК від 2016 року, в якому виділені доповнення,  та проект Положення про Виборчу комісію Студентської Ради   Первомайського коледжу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, які мають бути затверджені на Загальних зборах студентів.

Ознайомтесь, будь ласка, з проектами цих документів, обговоріть їх на зборах у групах та підготуйте відгуки та пропозиції у формі протоколу зборів групи.

Оргкомітет

ПОЛОЖЕННЯ

ВИБОРЧА КОМІСІЯ