Кадровий склад

Кадровий склад коледжу згідно з ліцензійними умовами

team
Адабір Алла Анатоліївна
викладач української мови
team
Пліс Галина Сергіївна
викладач математики
team
Варецька Наталія Андріївна
викладач географії та біології
team
Челюскіна Алла Сергіївна
викладач фізики
team
Сологуб Алла Миколаївна
викладач математики
team
Громова Наталія Григорівна
викладач хімії
team
Щепінська Ірина Адольфівна
викладач біології та екології
team
Бабійчук Федір Леонтієвич
викладач математики
team
Габова Юлія Миколаївна
викладач української мови
team
Холодович Олександр Дмитрович
викладач історії
team
Кірпотенко Наталія Григорівна
викладач іноземної мови
team
Попова Наталія Миколаївна
викладач історії
team
Данілова Таміла Петрівна
викладач іноземної мови
team
Ткаченко Тетяна Іванівна
викладач технологій
team
Бєльська Марія Валентинівна
викладач БЖД та охорона праці
team
Доценко Євген Костянтинович
викладач захисту України
team
Ковалик Марина Олексіївна
викладач української мови
team
Голубенко Юрій Петрович
викладач фізичної культури
team
Коритна Світлана Олександрівна
викладач української мови
team
Гуненко Ігор Миколайович
викладач математики
team
Бондаровський Олександр Миколайович
викладач фізичної культури
team
Леонтієнко Олександр Миколайович
викладач фізичної культури
team
Бесараб Ірина Сергіївна
викладач відділення "Інформаційні технології"
team
Бойко Денис Анатолійович
викладач відділення "Інформаційні технології"
team
Павловська Наталія Іванівна
викладач відділення "Економіки та права"
team
Манзюк Василь Миколайович
викладач відділення "Двигуни та автомобілі"
team
Островська Ірина Олександровна
викладач відділення "Інформаційні технології"
team
Дуров Едуард Сергійович
викладач відділення "Інформаційні технології"
team
Бойко Юлія Анатоліївна
викладач відділення "Економіки та права"
team
Калашнікова Ольга Борисівна
викладач відділення "Інформаційні технології"
team
Капацина Ірина Володимирівна
викладач відділення "Економіки та права"
team
Козіцька Наталя Олександрівна
викладач відділення "Економіки та права"
team
Чумаченко Наталія Михайлівна
викладач відділення "Інформаційні технології"
team
Бельський Федір Володимирович
викладач відділення "Двигуни та автомобілі"
team
Коваленко Ігор Миколайович
викладач відділення "Двигуни та автомобілі"
team
Кондратюк Лариса Василівна
викладач відділення Економіки та права"
team
Кошутська Вікторія Олександрівна
викладач відділення Економіки та права"
team
Олійник Олена Миколаївна
викладач відділення "Інформаційні технології"
team
Нерубащенко Алла Вікторівна
викладач відділення "Двигуни та автомобілі"
team
Камінський Павло Павлович
викладач відділення "Економіки та права"
team
Гиль Олексій Олексійович
викладач відділення "Двигуни та автомобілі"
team
Краснощок Микола Миколайович
викладач відділення "Двигуни та автомобілі"
team
Молотай Григорій Олександрович
викладач відділення "Двигуни та автомобілі"
X