Профспілкова організація викладачів та співробітників коледжу

Профспілкова організація викладачів та співробітників 

ВСП «Первомайський  фаховий коледж НУК імені адмірала Макарова» та Первомайського навчально-наукового інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

 

Первинна профспілкова організація працівників ВСП «Первомайський  фаховий коледж Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова» та Первомайського навчально-наукового інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова  започаткована ще у 1987 році з часу створення Первомайського політехнічного коледжу і входить до Профспілки працівників освіти і науки України.

Професійна спілка  працівників ВСП «Первомайський  фаховий коледж НУК імені адмірала Макарова» та Первомайського навчально-наукового інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова — добровільна неприбуткова громадська організація, яка самостійно організовує свою роботу з метою представництва й захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. Головним і незмінним завданням профспілкової організації є надання різноманітної допомоги її членам. Обов’язковими в полі зору профкому перебувають питання умов праці, відпочинку та оздоровлення колективів закладів.

Первинна профспілкова організація діє на основі Конституції України, Закону України  «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Статуту Профспілки працівників освіти і науки України, рішень вищих за підпорядкуванням профспілкових органів. Членом профспілки може стати будь-який працівник закладів, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески.

Станом на 01.10.2022 р. чисельність профспілки складає 84 особи.

X