День відкритих дверей 2022

28 травня 2022 року у Відокремленому структурному  підрозділі «Первомайський фаховий коледж Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова»

відбувся  День відкритих дверей.

Вступна компанія – 2022 проходитиме під час воєнного стану за новими правилами, тому  День відкритих дверей – це чудова нагода для майбутніх абітурієнтів і їх батьків поспілкуватися з представниками  адміністрації, викладачами, членами приймальної комісії, студентами закладу освіти.

Бажаючих познайомитися з коледжем виявилося чимало, не зважаючи на складну і тривожну обстановку в країні, люди думають і дбають про майбутнє.

В рамках цієї зустрічі 28 травня 2022 року відповідальний секретар приймальної комісії О.В. Калашніков  розповів присутнім про особливості  вступної компанії 20022 та навчальні можливості нашого закладу освіти.

Гості відвідали під час екскурсій, які проводили завідуючі відділеннями Ф.В. Бельський , Н.В. Сологуб, О.В. Калашніков, навчальні аудиторії, комп’ютерні класи, лабораторії,  спортивні зали, бібліотеку, їдальню,  на власні очі побачили  багато різних цікавинок, познайомилися із матеріально – технічним забезпеченням процесу навчання в закладі.

Під час  спілкування було досить багато запитань з приводу організації навчально-виховного процесу з боку батьків майбутніх абітурієнтів, на які дуже докладні відповіді надавала  директор Відокремленого структурного  підрозділу «Первомайський фаховий коледж Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова»   Тетяна Костюкова.

Особливо зацікавилися вступники підготовчими курсами , про організацію роботи яких детальну інформацію надала завідуюча курсами А.А. Адабір.

До Дня відкритих дверей у Відокремленому структурному  підрозділі «Первомайський фаховий коледж Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова»  долучилося понад 200 гостей закладу освіти. Але організатори не обмежилися лише зустріччю у форматі офлайн. Для тих , хто не зміг завітати до коледжу, була організована ще й онлайн зустріч, якою теж скористалася значна кількість бажаючих познайомитися з закладом освіти і умова навчання в ньому.

Вся інформація для абітурієнтів та новини Вступної кампанії будуть оперативно розміщуватися на офіційних сторінках сайту коледжу в розділі «Абітурієнту».

Тож, шановні майбутні вступники, до зустрічі у Відокремленому структурному  підрозділі «Первомайський фаховий коледж Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова»! Будемо працювати і навчатися, наближаючи ПЕРЕМОГУ нашої держави!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X