До 205-ї річниці з дня народження Кобзаря

Тарас Григорович Шевченко — великий поет, геній українського народу. Поет зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства. У своїй творчості митець сягнув на світовий рівень. Його довершені твори сіють зерна світла й добра, палахкотять незгаслим полум’ям безкомпромісної справедливості, проникливої мудрості. Тарас Шевченко народився кріпаком, тож йому, як нікому іншому, були близькі й зрозумілі страждання бідноти. А тому все своє життя поет присвятив служінню ідеї національного та соціального визволення трудящих. Не було такої сторони життя, якої не торкнулося б перо Кобзаря.

Студенти Первомайського коледжу щороку вшановують Кобзаря різними заходами. Так у 205-у річницю з дня народження вони переглянули фільм про життєвий та творчий шлях Т.Г.Шевченка ,переглянули презентації, які підготували студенти та брали участь  у конкурсі «Такий відомий і невідомий Кобзар».

Під звуки мелодії «Відкриваю «Кобзар» ведучі свята    Паламарчук О. та Харевський В. -студенти 331-ВД групи оголосили про початок свята.

А члени журі Поляков Ілля та Назарик Андрій обіцяли бути обєктивними суддями.

Учасникам допомагали також вболівальники.

Перемогу отримали студенти двох груп 111-КІ та 151-П .

І-е місце

Рогожинський Ярослав -111-КІ група та Вовкотруб Людмила -151-П група

ІІ-е місце

Гончарук Богдан -111КІ група та Ткаченко Аліна -151-П група

ІІІ-е місце

Аркушенко Денис -111КІ група та Бачинський Андрій-151-П група

ІV-е місце

Дмитренко Артур-111КІ група та Байбузенко Олександра -151-П група

Т. Г. Шевченко — це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Творчість Т. Г. Шевченка — це святиня, якою дорожить і гордиться український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X