До Всесвітнього дня здоров’я : бережи здоров’я змолоду або роль статевої освіти в сучасному вимірі

9 квітня 2024 року в Первомайському фаховому коледжі розпочався цикл лекцій із сексуальної освіти, напрямлений на студентів 1-2 курсів першочергово. Перша лекція пройшла з залученням партнерів з психологічної служби , лікарки акушерки-гінеколога та студенток  Первомайського медичного фахового коледжу.

         На зустрічі йшла мова про доволі табуйовані у нашому суспільстві теми: будова тіла хлопців та дівчат, пубертатний період та його вплив на організм, особливу увагу було приділено питанням безпечного та захищеного сексу. Також розглянуті методи контрацепції і чому це справді важливо. А найцікавішим моментом стали міні-змагання на правильність користування презервативами.

         Окремо значну увагу приділили підсумковій частині лекції про   шкідливі  звички та аборти. Ця частина викликали цілу дискусію про право жінки самостійно вирішувати чи робити аборт. Усім учасникам були запропоновані буклети з інформацією про контрацепцію  та її види.

         Загалом захід був цікавий  і дуже пізнавальний, хоча це була лише перша з трьох запланованих зустрічей, присвячених темі статевого виховання. Наступна обіцяє бути не менш цікавою, адже ми будемо досліджувати психологічний аспект нашого інтимного життя! Тож запрошуємо долучатися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X