Довідка про Інформаційно-технологічне відділення

Студенты отделения Обслуживание компьютерных систем Первомайского колледжа
Інформаційно-технологічне відділення

Інформаційно-технологічне відділення створено 1 вересня 2001 року. Завідувач відділення – Калашніков О.В. До складу відділення входять три циклові комісії: “Обслуговування комп’ютерних систем” – голова циклової комісії Островська І.О. (викладач вищої категорії, методист), “Технологіі обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях” – голова циклової комісії Нерубащенко Алла Вікторівна (викладач І категорії) та “Фундаментальних дисциплін” – голова циклової комісії Варецька Н.А. (викладач вищої категорії).

Навчально-методичний процес забезпечують висококваліфіковані фахівці, зокрема, доценти, викладачі-методисти, спеціалісти вищої категорії, які активно займаються науковою роботою. Викладачі відділення постійно приймають участь в науково-практичних конференціях, публікують у фахових виданнях наукові роботи, розробляють підручники.

В ході навчального процесу студенти також приймають участь в наукових конференціях, конкурсах та олімпіадах, як в нашому навчальному закладі, так і в інших навчальних закладах України та неодноразово отримували призові місця.

За період з 2001 року по 2016 рік циклова комісія “Обслуговування комп’ютерних систем” здійснила одинадцять випусків студентів денної форми навчання.

Більшість студентів відділення продовжують навчання за спеціальністю до освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр”, “спеціаліст”, та “магістр” в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова та в інших ВНЗ України.

Сьогодні випускники відділення здійснюють свою професійну діяльність на підприємствах міста Первомайська АО “Фрегат”, АО “Первомайськдизельмаш”, ВАТ “Бриг”, РМЗ Южноукраїнськ, а також на машинобудівних підприємствах міст Одеси, Києва, Кременчуга, Харкова, Миколаєва та інших.

X