Електромобілі. Час настав!

Tesla-Model-S

Як відомо зростання популярності електромобілів в Україні сприяє великим змінам у всій автомобільній галузі. Уряд країни активно підтримує насичення автомобільного парку України електромобілями. Українськими дорогами їздить більше чотирьох тисяч електрокарів. При цьому половину з них українці купили в цьому році. У трійці популярних електрокарів Nissan Leaf, Ford Focus Electric і Tesla.

Наш навчальний заклад (Первомайський коледж Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова) вирішив не стояти осторонь, а активно включитися в процес освоєння будови, обслуговування та діагностики електромобілів. У коледжі готують механіків з обслуговування та ремонту автомобілів та виробництва двигунів і включення до навчальних програм вивчення  електромобілів є на сьогодні нагальною потребою.

Цю роботу в 2018 році ініціював підприємець Юрій Михайлович Арабаджи, який  не байдужий до структури підготовки спеціалістів. До речі, сам Юрій Михайлович декілька років експлуатує електромобіль.

Юрій Арабаджи
На фото Юрій Арабаджи – підприємець, ініціатор розвитку експлуатації електромобілів у м. Первомайську

Ним  було проведено лекцію для студентів коледжу щодо розвитку електромобілів у світовій практиці і зокрема на місцевому рівні.

Результатом такої зустрічі стало створення ініціативної групи з числа студентів коледжу під керівництвом молодого, енергійного викладача, ентузіаста своєї справи Кизими Віталія Володимировича.

На сьогодні утворився дієвий тандем: представників бізнесу з одного боку і зацікавлених представників коледжу та студентства з іншого.

Завдячуючи енергійним діям Ю. Арабаджи  до процесу організації вивчення електромобілів у коледжі долучилася фірма «АвтоЕнтерпрайз – Електромобілі» ( м. Харків), зокрема її представниця Аліна Мустафаєва якій ми вдячні за надану допомогу в придбанні складових частин автомобіля.

На фото Аліна Мустафаєва, «АвтоЕнтерпрайз – Електромобілі»( м. Харків).

Згодом до процесу створення матеріальної бази з електромобілів долучилися інші небайдужі поважні люди, що активно займаються електромобілями в Україні. Зокрема ми вдячні за надану допомогу Ірині Селезньовій (м.Вінниця). До речі, власниця електрокара та одна з авторів ідеї встановлення заправок для електромобілів у м. Вінниці. Власник магазину ЕлектроДрайв.

Ірина Селезньова
На фото Ірина Селезньова (м. Вінниця)

Також завдячуємо за надану допомогу Дмитру Полтавцю (м. Київ)- члену клубу «ЕЛЕКТРО-АВТОСАМ».

На фото Дмитро Полтавець – інженер-«самодєлкін»
На фото Дмитро Полтавець – інженер-конструктор

 

Таким чином, завдячуючи ініціаторам та небайдужим людям, вивченню електромобілів в коледжі бути!!!

РОБОТА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Запрошуємо до співпраці всіх, хто має бажання і можливість допомогти створити комплекс з повноцінного вивчення електромобілів у нашому коледжі. 

 

 

З повагою від викладачів відділення «Двигуни та автомобілі»
Гиль О.О., Кизима В.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X