«Герої не вмирають»

24 лютого 2022 року найжахливіший день в історії України – день повномасштабного вторгнення російських загарбників на територію нашої держави.

Минув рік героїчної боротьби нашого народу за своє існування. Рік, який змінив хід історії людства, який показав українцям справжніх друзів і ворогів, патріотів і зрадників, героїв і антигероїв!

У перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну здавалося, що ворог лізе з усіх щілин, що протистояти «другій армії світу» просто неможливо. Але українським захисникам не тільки вдалося відбити атаки ворога, а й відвоювати більшу частину захоплених ним територій.

У ході російського вторгнення в Україні зруйновано вже майже 4,5 тисячі житлових будинків, близько 550 навчальних закладів, понад сотня медичних закладів та ще більше тисячі об’єктів культурної інфраструктури. «Руський мир» стер з землі також десятки міст України: на їхньому місці залишилися лише руїни, про «звільнення» яких переможно повідомляють кремлівські пропагандисти. Деякі населені пункти вже не відбудовуватимуть.

Та найстрашніше – це мільйони українських біженців по всьому світу і тисячі загиблих серед мирних громадян і воїнів – захисників!

Страшну ціну платить наш народ за право мати свою державу, віру, мову!

Є втрати в багатьох родинах і колективах! Не оминула ця трагедія і спільноту нашого закладу освіти!

Давайте віддамо шану нашим випускникам, які віддали свої життя в битві за Україну, за кожного з нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X