ГОРДІСТЬ ВІДДІЛЕННЯ

Нещодавно  у Києві відбувся  Кубок України з кіокусін карате IFK, в якому взяла участь і виборола призові місця студентка відділення “Економіки та права”  групи 151- П Давиденко Анастасія.  Про свої враження від змагань вона розповіла так:

“22-23.05 .2021 я брала участь в Кубку України з кіокусін карате IFK у місті Києві . Я виступала у категорії дівчат 15-16 років до 61 кг. Провела 3 поєдинки і всі переможні. Перший поєдинок я провела з суперницею з клубу “Комета” Марущак Оленою, та виграла за оцінкою ваза-арі (пів перемоги). У другому поєдинку змагалася з суперницею з клубу “Пантера” Артамоновою Дариною , провела технічну комбінацію рівня чюдан (живіт) та отримала оцінку іппон (повна перемога). У фінальному поєдинку я змагалась з суперницею з клубу “Комета” Татауровою Катериною. Фінальний бій для мене був досить важкий, але завдяки настановам тренера я виграла за оцінкою ваза-арі. Мені дуже сподобалися ці змагання, адже вони дали мені великий досвід.”