І знову про мінну небезпеку!

17 квітня 2024 року до Первомайського фахового коледжу завітали представники Данської ради у справах біженців, щоб в черговий раз звернути увагу викладачів і студентів на небезпеку, якою є вибухонебезпечні предмети.

Данська рада у справах біженців (DRC)  заснована у 1956 році і наразі є найбільшою міжнародною неурядовою організацією Данії, що спеціалізується на проблемах вимушеного переміщення. 

Сьогодні Данська рада у справах біженців працює в більш ніж 40 країнах світу, реалізуючи гуманітарні програми в зонах конфліктів, наприклад, в Сомалі, Сирії, Афганістані, на Південному Кавказі та Україні.

Лектори   фахово та цікаво розказували студентам , викладачам та співробітникам про види вибухових пристроїв, їх силу та можливу відстань уражень. Фахівці дали поради слухачам , як правильно діяти в разі , коли ти опинився біля небезпечної  знахідки.

Чого ж навчилися на цій зустрічі студенти : щоб уникнути нещасних випадків, слід точно знати інструкції , як діяти в разі небезпечної знахідки і пам’ятати, що займатися їх знешкодженням повинні дорослі люди, які добре розуміють наслідки їхнього неправильного застосування! Бережіть себе і своїх близьких!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X