Минулого року в ефірі каналу 1+1 з’явилася нова гумористична програма «Ліга сміху», яка об’єднала юних знавців і майстрів гумору всієї України.

Формат цього конкурсу зацікавив і багатьох наших колишніх квнщиків своєю незвичністю. І виникла ідея спробувати цей новий формат на нашій сцені.

Ми обіцяли – ми зробили!

На ваших очах 8 грудня 2016 року Ліга сміху в Первомайському Політесі стала реальністю!

Наші студенти засумували за пристойним гумором, за гострим слівцем, за незвичайним ходом сюжетів і подій. А тим більше, що останнім часом події в нашому навчальному закладі вирують , як вінницький водограй: всіма барвами та фігурами. Тож тем для  гумору і сміху накопичилось багато.

Тим більше, що тема гри була актуальною для сьогодення – наступаючий Новий рік. От команди і показали, як йде підготовки до зустрічі найулюбленішого свята.

Це команда «РUC» розповідає про справи у гуртожитку.

Команда «Красунчики» показує , як готується зустрічати Новий рік пореформована поліція.

Команда «КультЮристи» разом з мером міста і «Ольгою Фреймут» відкривала новорічну міську ялинку.

Команда «Макарівський стайл» відправила куратора на новорічний відпочинок, але  він несподівано повернувся контролювати процес підготовки до Ліги сміху.

«Золотий запас» вибачався за відсутність новорічних подарунків, але  все ж таки зробив сюрприз.

А студенти команди «Мисливці за вдачею», навпаки, марно чекали на новорічні подарунки від тата.

Одним словом, боротьба між командами за вихід у фінал тривала запекла.

Зразу намітилися фаворити на фінальну гру, але судді, а ними були тренери команд, самі себе переграли, вигадуючи «хитрі» схеми для виграшу. Тож вирішив остаточну долю фінальної гри конкурс – батл, відомий під назвою біатлон.

В батлі зійшлися 2 команди «Золотий запас» проти «Культ Юристів», які  краще багатьох показали себе в грі, але через інтриги опинилися на межі виходу з гри сезону.

Обидві команди продемонстрували чудову акторську майстерність під час  тематичного виступу, проте «КультЮристи» більше підготували номерів на новорічну тематику та й в біатлоні перемогли їхні жарти про новорічні свята. Найцікавішим для глядачів був номер із карнавальними масками, які, на думку гравців, обирали б собі викладачі на новорічну вечірку. Поціновувачам гумору  прийшлась до смаку мініатюра з влаштуванням студентів гуртожитку на проживання до викладачів, неперевершеною була  Феміда Іванівна Безпринципна.

Цікавих мініатюр було багато у команд. Так багатьом сподобалась оновлена команда «Мисливці за вдачею», якій треба наполегливіше працювати над «актьорочкою».


У фінал вийшли 3 команди: «РUC», «Макарівський стайл» та «КультЮристи». Фінальна гра має відбутися у квітні. Команди –фіналісти самі обрали тему своєї зустрічі: «Ювілейна весна», присвятивши майбутню гру ювілею створення Первомайського коледжу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

А всі команди, які не вийшли у фінал, візьмуть участь у фестивалі Ліги сміху 23 лютого 2017 року. До речі, до участі в фестивалі запрошуються і новостворені команди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X