На хвилі передових технологій

Освітній процес підготовки фахівців у нашому коледжі побудований таким чином, щоб можна було вносити корективи, враховуючи стрімкий темп технологічного прогресу щодо новітніх технологій та застосування прогресивного високопродуктивного обладнання.

Також коледж активно включився в процес вивчення електромобілів та пов’язаних з ними технологій експлуатації та обслуговування.

Тому 26-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів, що проходила в м.Києві 27-30 травня цього року викликала  неабияку зацікавленість у студентів технічних спеціальностей нашого коледжу.

Завдячуючи підтримці хорошого партнера  коледжу, який ініціював вивчення електромобілів в коледжі, представники коледжу –студенти Паламарчук Олександр, Харевський  Владислав та Арабаджи Владислав відвідали виставку (фото звіт додається).

Студенти мали можливість ознайомитись з сучасним обладнанням та інструментом для обслуговування і ремонту автомобілів та технологіями їх застосування.

Особливий інтерес у студентів викликали експозиції  а також фірми – учасники виставки   що пов’язані з електромобілями:

– громадська організація «Клуб «Електро-автосам»  яка займається конвертацією автомобілів в електромобілі, а також ремонтом і обслуговуванням електромобілів

– компанія «ТехноВектор» що представила безконтактні технології діагностики автомобіля;

– холдинг «ЕlectroUA»  що представляв зарядні станції для електроавтомобілів та багато інших фірм.

З виставки студенти привезли багато інформаційної технічної літератури яка стане в пригоді під час набуття фаху в коледжі.

 Викладач  Кизима В.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X