Освітній бранч: Автомобільні системи кондиціювання сьогодення та перспективи розвитку.

Кожна людина має право вибору. Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, – одна з умов відчуття життєвого успіху. І поставитись до цього вибору потрібно як до початку нового цікавого життєвого етапу.

З метою формування свідомого ставлення до обраної професії 20 березня 2024 року за участі завідувача відділення «Двигуни та автомобілі» Кизими В.В., голови циклової комісії Нерубащенко А.В. та викладача Харевського В.В. у стінах ВСП «Первомайський фаховий коледж Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова» відбувся захід, присвячений  популяризації майбутнього фаху серед здобувачів освіти І-ІІІ курсів спеціальності 274 Автомобільний транспорт.

Метою заходу є розширення знань про будову автомобіля, зокрема про систему кондиціювання повітря, а також розширення технічного мислення здобувачів освіти, розвиток самостійності, цілеспрямованості, працьовитості, посилення інтересу до поглибленого вивчення профільних предметів.

Поділитися своїми практичними доробками щодо конструкції, принципу роботи системи кондиціювання повітря виявив бажання здобувач освіти групи 141-АТ-23 Зубко Денис, який розробив візуальний супровід стосовно ряду важливих питань, які виникають під час експлуатації цієї системи.

Доповідач зазначив, що за останні роки системи кондиціювання в автомобілях стали стандартним елементом обладнання, кондиціювання повітря і є невіддільною частиною вентиляції. Ця система дозволяє охолоджувати, очищати повітря від сторонніх запахів і вологи. Також через неї надходить повітря і забезпечується циркуляція його по салону. Сьогодні вона встановлюється в кожному авто.

Дружня атмосфера, взаєморозуміння, співпраця, що панували під час проведення заходу, сприяли формуванню пізнавального інтересу, розвитку технічних умінь, професійних якостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X