Підсумки екологічного форуму!

Протягом усього травня та червня здобувачі освіти 112-КІ та 113-КІ брали участь у навчально-інформаційному довкільному форумі, на якому підіймалися такі важливі теми як: збереження флори, фауни в наших умовах, покращення якості еколології та багато інших.

  Увесь марафон відбувався під егідою ГО “SaveDnipro”, та контрольювався і модерувався співробітниками цієї організації.

Перша зустріч марафону пройшла 22 травня та мала тему: «Вступ. Довкілля: правові механізми та відповідальні субʼєкти у сфері довкілля».  Друга  зустріч «Екологічна інформація та доступ до неї» відбулася 24 травня, а  третя – «Інструменти SaveEcoBot,  як можливість моніторити екологічний стан громади та впливати»  проходила 28 травня. Також 30 травня відбулася бонусна зустріч з тематикою: «Як створити інформаційні матеріали: різновиди, способи розміщення та цільові аудиторії»

  Наша команда з викладачем географії та біології Варецькою Наталією Андріївною успішно пройшла у півфінал та, згодом, дійшла фіналу.

 В якості призу за участь в  навчально-інформаційному довкільному форумі   нашому коледжу буде надіслана станція для моніторингу якості повітря,  а учасники команди від нашого закладу освіти набули  нових знань і навичок, які допомагатимуть поліпшувати екологію на Первомайщині!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X