Прем’єра творчого пошуку

Ще кілька місяців тому педагоги не могли й уявити, що їм доведеться вести заняття віддалено, не бачити здобувачів освіти, не мати можливостей наживо пояснити навчальний матеріал.

Умови карантинних обмежень, вимога зменшити кількість фізичних контактів стали викликом часу, змінили модель навчання. Викладачі коледжу змушені терміново опановувати цифрові інструменти та нові педагогічні підходи й методики.

Днями своїми знахідками поділилися викладачі Кирпотенко Н.Г. та Попова Н.М., які з метою професійного саморозвитку успішно опановують інтернет-ресурси як невід’ємну складову сучасного освітнього процесу.

Наталія Григорівна ознайомила з перевагами різних інтерактивних інструментів, апробованих на її заняттях (Google диск, текстовий редактор для створення інтерактивних робочих аркушів, електронний клас на платформі «Всеосвіта», інструмент для створення презентацій Microsoft Sway). Їх можна використовувати під час дистанційного навчання, для домашніх робіт, для роботи в аудиторії.

Інструмент Wizer.me порадила колегам Попова Н.М. Вона розкрила можливості використання інтерактивних аркушів, які можуть поєднувати будь-які типи контенту, створювати широкий спектр питань: відкриті запитання, множинний вибір, відповідні пари, заповнення бланків, зображень, таблиць тощо. Наталія Миколаївна продемонструвала роботу сервісу.

На переконання викладачок, використання різних інструментів та сервісів робить заняття більш цікавим та продуктивним, інформація засвоюється ефективніше.

Присутніх зацікавив професійний доробок колег. Їхній кропіткий пошук підвів кожного до висновку, що комп’ютер – це потужний інструмент у руках грамотного викладача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X