Списки екзаменаційних груп

Група № 1 

  1. Донін Ярослав Володимирович
  2. Овсянецька Віра Валентинівна
  3. Кравчук Владислав Володимирович
  4. Шонія Сабріна Самірівна
  5. Распопов Євгеній Олегович
  6. Москаленко Роман Олександрович
  7. Вербовенко Дар’я Володимирівна
  8. Кутепов Тимур Юрійович
  9. Петренко Дарія Григорівна
  10. Константінов Владислав Олександрович
  11. Кубарева Анна Олегівна
  12. Барановський Денис Андрійович
  13. Семерик Аліна Валеріївна
  14. Грінчірж Анатолій Анатолійович
  15. Шатунов Дмитро Максимович
  16. Синицька Анна Сергіївна
  17. Василенко Аміна Василівна
  18. Ісаченко Андрій Сергійович
  19. Іващенко Богдан Євгенович
  20. Полякова Крістіна Вячеславівна
  21. Царенко Андрій Дмитрович
  22. Байдуков Артем Віталійович
  23. Харькевич Дмитро Олегович
  24. Тихевич Микола Олександрович
  25. Коновалов Дмитро олександрович

 

Група № 2 

  1. Кихтенко Аміна Тарасівна
  2. Єфимов Максим Ігорович
  3. Козоріз Ілля Сергійович
  4. Слободян Владислав Сергійович
  5. Лозован Юрій Сергійович
  6. Угарова Софія Павлівна
  7. Сауляк Ярослав Володимирович
  8. Цинкатарук Владислав Романович
  9. Журавель Денис Віталійович
  10. Смоквенко Максим Олександович
  11. Адаменко Дар’я Федорівна
  12. Танцюра Софія Юріївна
  13. Манжос Вероніка Леонідівна
  14. Мілько Артем Віталійович
  15. Плєшко Антон Євгенович
  16. Якимчук Сергій Костянтинович
  17. Москаленко Ернест Анатолійович
  18. Крайтор Микола Олександрович
  19. Кравець Андрій Володимирович
  20. Колесніченко Єлізавета Олександрівна
  21. Догарєв Денис Олегович
  22. Некрасов Дмитро Костянтинович
  23. Кучинський Олександр Олександрович
  24. Човпін Марія Олегівна
  25. Глухенький Володимир Володимирович

 

Група № 3 

  1. Андрієвський Владислав Віталійович
  2. Кучеренко Валерія Олександрівна
  3. Івашкевич Артем Миколайович
  4. Глебов Олександр Павлович
  5. Чорний Дмитро Михайлович
  6. Мурановська Олександра Сергіївна
  7. Кобзєв Андрій Миколайович
  8. Волошин Артем Олександрович
  9. Васільєв Ілля Вікторович
  10. Поплужний Богдан Євгенійович
  11. Малашевський Богдан Олегович
  12. Грицюк Аліна Романівна
  13. Стьопул Юрій Олегович
  14. Ольшевський Артем Олександрович
  15. Годзиневський Володимир Олександрович
  16. Семенов Владислав Олександрович
  17. Гаврилюк Віктор Максимович
  18. Шиленкова Марія Володимирівна
  19. Чабан Дмитро Геннадійович
  20. Бондаренко Ігор Володимирович
  21. Данилевський Давід Ігорович
  22. Леонченко Олена Олексіївна
  23. Мартиненко Яна Вячеславівна
  24. Скорнякова Світлана Вікторівна
  25. Танасюк Євгеній Валерійович

 

Група № 5 

  1. Лісовський Віталій Володимирович
  2. Коверний Дмитро Васильович
  3. Горбатюк Вадим Геннадійович
  4. Яковець Юрій Сергійович
  5. Любаранський Кирило Романович
  6. Олейніков Валерій Геннадіййович
  7. Ремешевський Віталій Олександрович
  8. Капшук Микола Дмитрович
  9. Воронцов Ігор Романович
  10. Яневич Олександр Сергійович
  11. Нікерін Іван Сергійович
  12. Бабін Анатолій Олегович
  13. Лупащенко Вячеслав Олександрович
  14. Васюта Олег Олексійович
  15. Кочетов Данило Олексійович
  16. Лядзінскас Олександр Ігорович
  17. Кумпан Сергій Сергійович
  18. Карташов Володимир Вячеславович
  19. Рева Святослав Олександрович
  20. Злоба Артем Антонович
  21. Дульдієр Олексій Олександрович
  22. Суворов Богдан Романович
  23. Волохін Богдан Григорович

 

Група № 7 

  1. Жигалюк Денис Олександрович
  2. Ковальчук Георгій Андрійович
  3. Пишенін Євгеній Сергійович
  4. Ткач Олександр Сергійович
  5. Душенко Данило Олександрович
  6. Петрук Денис Миколайович
  7. Трубніков Єгор Олександрович
  8. Короткий Станіслав Миколайович
  9. Блажей Максим Васильович
  10. Панченко Владислав Вадимович
  11. Питецький Олександр Сергійович
  12. Олійник Андрій Сергійович
  13. Шукаєв Іван Геннадійович
  14. Таіров Артем Сергійович
  15. Кравченко Максим Віталійович
  16. Голуб Максим Сергійович
  17. Мартинюк Віталій Валентинович
  18. Норець Євген Максимович
  19. Сергеєв Станіслав Васильович
  20. Абдурахманов Фаік Фаррухович
  21. Крутенко Ігор Валерійович
  22. Терпак Олександр Іванович
  23. Коваленко Андрій Олександрович

 

Група № 9

  1. Чорноіваненко Назар Євгенович
  2. Бурлаченко Денис Сергійович
  3. Кравченко Юлія Олександрівна
  4. Пишенін Євгеній Сергійович
  5. Нікітін Сергій Валерійович
  6. Мовчан Крістіна Андріївна
  7. Солоненко Микола Дмитрович
  8. Кисіль Анастасія Юріївна
  9. Желнов Дмитро Євгенович
  10. Дудар Ангеліна Григорівна
  11. Адаменко Дар’я Федорівна (Історія України)
  12. Галань Володимир Ігорович
  13. Погорєлова Діана Олександрівна
  14. Скорняк Богдан Вячеславович
  15. Андрейченко Діана Андріївна
  16. Колесник Христина Віталіївна
  17. Манзук Катерина Віорелівна (Історія України)
  18. Причипойда Альона Павлівна
  19. Ковчик Вікторія Миколаївна
  20. Майстрюк Анна Олександрівна
  21. Гончар Анастасія Ігорівна
  22. Скорнякова Світлана Вікторівна (Історія України)
  23. Вітенко Анастасія Юріївна 

 

Група 10

  1. Трусілова Поліна Юріївна
  2. Полосіна Богдана Олексіївна
  3. Данилевський Давід Ігорович (Історія України)
  4. Бучу Іон
  5. Яворська Інна Олександрівна (Історія України)

 

Група 13 

  1. Садлінський Віктор Вікторович
  2. Верховодкіна Олександра Геннадіївна
  3. Ярмульська Інна Іллівна
  4. Лазарець Дар’я Михайлівна
  5. Скорняк Богдан Вячеславович (математика)
  6. Манзук Катерина Віорелівна
  7. Козакова Людмила Миколаївна
  8. Хізніченко Лілія Володимирівна
  9. Росовська Світлана Євгенівна
  10. Насипайко Вікторія Володимирівна
  11. Рибалка Катерина Віталіївна
  12. Хотинюк Катерина Ярославівна
  13. Тимошенко Анастасія Анатоліївна
  14. Ковальчук Ростислав Ігорович 

 

Група 14 

  1. Стеценко Карина Олександрівна
  2. Венеру Юлія Олексіївна
  3. Уманська Анастасія Володимирівна
  4. Проц Валерія Сергіївна
  5. Гришакіна Лілія Олексіївна
  6. Обліванцева Аліна Денисівна
  7. Дідовець Віолета Олегівна
  8. Левчук Павло Русланович
  9. Горошко Антоніна Сергіївна
  10. Профончик Анастасія Олександрівна
  11. Алтухова Єва Юріївна
  12. Чорноус Марина Володимирівна
  13. Тарасюк Вікторія Вікторівна
  14. Причипойда Альона Павлівна (математика)
  15. Моісєєнко Дар’я Ігорівна
  16. Яворська Маргарита Олександрівна
  17. Дабіжа Діана Станіславівна
  18. Табунщик Катерина Миколаївна
  19. Яворська Інна Олександрівна
  20. Нікітіна Ангеліна Юріївна