Студентське життя має тривати і бути цікавим навіть на дистанційці!

25 січня відбулося чергове  засідання студентської ради ВСП « Первомайський фаховий коледж Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова».

На порядку денному стояли питання про звіт роботи студради за  січень і планування роботи на лютий.

В січні відбулося засідання стипендіальної комісії, в роботі якої брали участь і представники студради. На жаль , з причин реалій війни відбулося зменшення стипендіального фонду. Проте всі члени стипендіальної комісії намагалися зберегти грошову підтримку тих студентів, які попри технічні труднощі ( відсутність світла і зв’язку)максимально швидко і правильно виконували  навчальні завдання на найвищі  оцінки.   

Інформаційний комітет взяв участь в проведенні заходів , присвячених важливим в історії України подіям – День Соборності України та День вшанування героїв Крут.

На засіданні члени студради вирішили в лютому долучитися  до вшанування подвигу учасників Революції Гідности та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та влаштувати флешмоб «Героям України наша шана»,   зробити пост  на сторінках коледжу в Інстаграм та долучитися до проведення класних годин, присвячених подіям Революції Гідності .

До Всесвітнього дня закоханих 14 лютого студрадівці планують організувати онлайн-конкурс в Інстаґрамі – фото-батл   на найкращу Валентинку.

 До початку повномасштабної війни Росії проти України 24 лютого провести годину пам’яті на тему « Герої України – наші сучасники».

До Міжнародного дня рідної мови студенти планують організувати в Інстаґрамі інформаційну хвилинку  про цікавинки в українській мові.

Також члени інформаційного комітету студради вирішили повернути до життя телеґрам-канал коледжу.

В березні на черговому засіданні будуть підбиватися підсумки зробленого !

Хотілося б , щоб все заплановане вдалося! Сподіваємося на активну участь всіх студентів у роботі!   

Цуркан Діана

голова інформаційного комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X