Вітаємо з Днем автомобіліста і дорожника!!!

Сьогодні ми не уявляємо життя без автомобілів. Намагайтесь порахувати, скільки авто бачили за день? У скількох мандрували за тиждень? Заберіть всі автомобілі світу на добу – і сучасності настане крах. Їх так багато, що іноді ми забуваємо про тих, хто за кермом. І сьогодні – той самий день, коли необхідно їх привітати!

Вже не перший рік співпрацюючи з керівниками автотранспортних підприємств, водіями, фахівцями цілої низки інституцій, причетних до роботи автодорожньої галузі, переконуємося скільки зусиль докладається для підвищення  якості та безпеки руху в Україні. Покращується інфраструктура, розробляються нові послуги та маршрути, впроваджуються новітні технології. Проте в основі нашої щоденної безпеки на дорозі залишається елементарний людський фактор, професіоналізм та відповідальність кожного на своєму місці, суворе дотримання правил дорожнього руху. Хочеться аби кожен на своєму шляху, за кермом і поза ним, пам’ятав про це.

Шановні, друзі Автомобілісти!

Щиро вітаємо зі святом та дякуємо кожному за співпрацю! Бажаємо залишатися відданими своїй справі, зростати, вдосконалювати професійні навички. Успіхів Вам, нових трудових здобутків, безаварійної роботи! Будьте завжди керманичами свого життя, а усі Ваші дороги хай будуть легкими та рівними!

Бажаємо вам міцного здоров’я, особливо цього року. Рівних та спокійних доріг, без єдиної аварії! Щоб ваше улюблене авто служило вірно. І щоб водіння було тільки в кайф!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X