18 жовтня в стінах актового залу ПК НУК імені адмірала Макарова відбувся концерт, присвячений Дню юриста. В Україні це свято відзначають 8 числа другого осіннього місяця, але через надзвичайно велику концентрацію святкувань цього місяця урочистості довелося трішки перенести. Відверто кажучи, це пішло концерту лише на користь! Правознавці в кооперації зі студентами інших відділень спромоглися влаштувати справді незабутнє дійство для привітання зі своїм професійним днем.
Ведучими концерту стали Лавринюк Данило (351-П), Литвиненко Крістіна (251-П), Орлов Михайло (251-П) і Руденко Наталія (251-П).
Будучи основою концертної програми, свої творчі виступи продемонстрували студенти 251-, 351- та 451-П груп – з традиційними піснями та танцями. Разом зі студентами-випускниками було приємно згадати найяскравіші моменти їхнього життя в коледжі («Студентська ліра», «Театральна весна» та ін.) Але, судячи з реакції залу, фурор серед глядачів вчинив номер за участю студенток 251-П групи. Особливою «родзинкою» номеру став, як виявилось, не лише розумний, а й супер-креативний староста цієї групи – Орлов Михайло, який підкорив серця багатьох дівчат в залі.

Вдячні глядачі не шкодували оплесків і щирого захоплення, і це – найкраща винагорода за концерт такого рівня!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X