Укртрансбезпека допомагає у підготовці фахівців-автомобілістів в нашому коледжі

Як відомо, в Україні існує такий негативний феномен як нелегальні пасажирські перевезення. Багато хто не усвідомлює, яке це зло – нелегальний перевізник. Не кажучи про те, що перевезення здійснюються в умовах, які не відповідають жодним стандартам, вони наражають на небезпеку найдорожче, що є у кожного з нас, – життя і здоров’я. Адже, не отримавши квитка, пасажир приречений залишитись наодинці зі своїми видатками в разі  якщо трапиться ДТП і його здоров’ю буде завдано шкоди. Ціною користування таким транспортом  може стати ваше здоров’я чи навіть життя. Така поїздка – невиправданий ризик.

22 січня 2019 року Управлінням Укртрансбезпеки у Миколаївській області в рамках соціального проекту, організованого Державною службою України з безпеки на транспорті, була проведена зустріч зі студентами спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» нашого коледжу. Головна тема зустрічі «Нелегальні пасажирські перевезення  як соціальна загроза розвитку та безпеці країни». Адже саме випускникам цієї спеціальності в перспективі необхідно буде організовувати роботу автотранспорту на теренах України. І саме відповідальне відношення до правильності організації перевезень є запорукою успішного і безпечного функціонування автомобільного транспорту.

Очолював групу представників Укртрансбезпеки, що прибула до коледжу, заступник директора Департаменту  державного контролю Державної служби України з безпеки на транспорті, начальник управління контролю на автомобільному та міському електричному транспорті, виконувач обов’язків начальника Управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області Гринюк Олександр Анатолійович. Найприємніше те, що Олександр Анатолійович є випускником автомобільної спеціальності нашого коледжу.

Під час зустрічі відбулося жваве обговорення тем ліцензування автомобільних перевезень,  відповідальності за нелегальні перевезення, напрямів легалізації перевезень. Присутнім були роздані буклети з інформацією, як перевірити легальність перевізника за мобільним додатком Open DataBot.

Гості продемонстрували роботу пересувного габаритно – вагового  комплексу, який привезли з собою. Також показали, як на практиці здійснюється перевірка легальності перевезень.

Зустріч виявилась цікавою та корисною  для якісної підготовки фахівців автомобільної галузі у нашому коледжі.

Фотозвіт про зустріч

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X