Весна починається з Шевченка …

Весна… Її прихід це завжди свято. Свято оновлення , відродження ! А чи знаєте ви, що весна приходить до нас не лише з першим теплом та сонцем ? На початку весни 9 березня

ми, українці, відзначаємо річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка!

Його погляд, обличчя, постать відомі кожному українцю і не тільки! По всьому світу знають цього видатного поета і художника.

Тарас Шевченко  – національний герой, символ України. Його ім’ям названі населені пункти, вулиці, площі, заклади освіти, театри, парки, бібліотеки.

У світі налічується 1384 пам’ятника Тарасу Шевченко. На його честь названі , навіть, астероїд, мала планета, кратер на Марсі! Відомість прийшла до нього завдяки його поезії, яка славила Україну, його і нашу з вами Батьківщину! І коли зараз наша Україна в страшній небезпеці, коли стикає кров’ю, приспана лукавими і збуджена в огні, бореться за своє існування він разом з кожним із нас, він – частка кожного із українців! Його пророцтва відкривають нам свою справжню суть, його слова надихають на боротьбу!

В нашому коледжі проходить Шевченківський тиждень, він сповнений різних заходів з вшанування Кобзаря, поезія якого дуже актуальна сьогодні.

Послухайте, як по новому звучать рядки найвідоміших шевченківських поезій у виконанні студентів 151-П групи, які разом з класним керівником Наталією Миколаївною Поповою організували до річниці від дня народження поетичний флешмоб

Тарас Григорович Шевченко – пророк, який у своїй поезії говорив , що ми, українці, створені для щасливого та вільного життя, а не для нікчемного існування, за це ми повинні боротися і не бути байдужими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X