Впровадження проекту “Електронний журнал”

Система освіти постійно находиться в розвитку: впроваджуються все нові методи роботи, інтерактивні заняття, комп’ютеризація, відкритий доступ здобувачів освіти до Інтернет-ресурсів тощо. Тому в закладах освіти застосовуються різні інформаційно-комунікативні системи та проводиться підвищення кваліфікації викладачів.

Ми не залишились осторонь і вирішили запровадити електронний журнал успішності здобувачів освіти.

Запровадження проекту «Електронний журнал» дозволе змінити формат взаємодії «викладач-здобувач освіти», «здобувач освіти -батьки», «викладач-батьки». Робота з електронним журналом дозволе підсилити роль викладача як тьютора.

Наявність класного електронного журналу передбачає доступ до нього в будь-який час та в будь-якому місці, де є Інтернет. А також:

  • здійснюється автоматизація процесу отримання інформації, необхідної для організації ефективного моніторингу поточної успішності здобувачів освіти, виконання навчальних планів;
  • існує прямий зв’язок між викладачами, здобувачами освіти та їх батьками;
  • є можливість супроводжувати домашні завдання додатковими електронними матеріалами (файлами);
  • доступний централізований спосіб оповіщення.

Перевагами використання електронного журналу для батьків є те, що вони можуть у зручний час дізнатися про успішність та відвідуваність дитини, рекомендації викладача тощо. Батьки також мають можливість своєчасно отримати нагадування про батьківські збори та інші заходи у групі чи закладі освіти, контрольні роботи та їх результати.

Перевагами використання електронного журналу для здобувачів освіти є те, що вони можуть у будь-який момент уточнити домашнє завдання з будь-якого предмету, стежити за своєю середньою оцінкою тощо.

Перевагами використання електронного журналу для викладачів є можливість вести діалог з учасниками освітнього процесу. Викладачі можуть здійснювати моніторинг якості освітнього процесу, рівня освіченості здобувачів освіти тощо. Вони також можуть вести облік поточної успішності, прогнозувати результати їх проміжної і підсумкової атестації, проводити порівняльний аналіз успішності з різних періодів навчання. Електронний журнал дає можливість викладачам оперативно інформувати батьків про оцінки і відвідуваність уроків їхніх дітей.

Для реєстрації або входу у Електронний журнал необхідно перейти за посиланням ВХІД ДО ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X