Вручення дипломів

У Первомайському фаховому коледжі відбулося вручення дипломів

1 липня 2023 року в Первомайському фаховому коледжі відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів молодшим спеціалістам та молодшим бакалаврам випускникам 2023 року. Всього цьогоріч завершили своє навчання 190 студентів, серед яких 10 випускників отримали дипломи з відзнакою.

З вітальним словом і побажаннями на майбутнє виступив заступник директора з навчальної роботи Павло Володимирович Малютін, який вручив дипломи з відзнакою найуспішнішим випускникам.

На врученні студенти склали обітницю – віддавати всі свої сили , щоб відбудувати Україну і зробити її кращим місцем у світі.

Згадали на урочистостях і тих, хто ціною життя дав змогу випускникам закінчити навчання. Присутні вшанували їх подвиг хвилиною мовчання.

З напутніми словами  до випускників звернулася від імені всіх батьків мама випускниці Мудрак Людмила Василівна. Також вона від імені всіх батьків подякувала викладачам за злагоджену і результативну роботу в непростий воєнний час.

Шановні випускники! Коледж дав вам найголовніше у житті – освіту, знання, професію. Ми впевнені, що ви гордо понесете звання випускника Відокремленого структурного підрозділу « Первомайський фаховий коледж Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова»  та коледж завжди буде пишатися вами.

Цей день був особливим, як для випускників, так і для викладачів та наставників – одночасно хвилюючий, радісний та з краплинами суму.

Трішечки сумний – бо за ці 3-4 роки навчання ми звикли до вас, до ваших неповторних, оригінальних підходів як у навчанні, так і у позааудиторній  роботі, а тим паче у відпочинку та самодіяльності.  

Сьогоднішній день хвилюючий і радісний тому, що кожен з вас узяв частину коледжанського духу. Хвилюючий і радісний тому, що спільними зусиллями ми підійшли до бажаного для усіх фінішу – повноцінного завершення вашого навчання у нашій Альма-матер, яке вступає в силу у мить отримання вами диплома, вашої перепустки у новий, суттєво відмінний статус – статус фахівця.

Дорогі наші випускники! Вітаємо Вас з успішним завершенням ще одного важливого етапу у Вашому житті! Нехай Ваше життя після закінчення навчання коледжу буде ще яскравішим!

І нехай доля і Вищі сили допоможуть Вам здійснити найсміливіші мрії під мирним українським небом! Повірте, доля дуже щира до тих, хто наполегливо йде до своєї мети! Саме вашому поколінню доведеться відбудовувати нашу нову, переможну Україну! Пам’ятайте, що можливість навчатися та отримати сьогодні дипломи ви отримали завдяки незламній силі Збройних сил України Віват Вам, наші випускники!    СЛАВА УКРАЇНІ!     ГЕРОЯМ СЛАВА!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X