Всеукраїнський тиждень права

На початку грудня в Первомайському коледжі НУК ім.адм.Макарова згідно Розпорядження Кабінету міністрів України від 23 серпня 2017р. № 579-р було проведено заходи присвячені Всеукраїнському тижню права.

Зокрема, силами студентів та викладачів відділення організовано Круглий стіл на тему: «Права людини в Україні». На заході розглянули 16 доповідей, що стосуються реалізації прав та свобод усіх суб’єктів права, а також спеціальних, наприклад жінок та переселенців. Доповнювали доповіді відеоролики, що прямо стосувалися теми доповідача та актуальних проблем сьогодення.

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини у навчальному закладі було проведено Всеукраїнський урок «Права людини». Також студентами 4-го курсу спеціальності «Правознавство» протягом тижня проводились лекції для студентів молодших курсів та інших спеціальностей на тему основних прав і свобод людини, що закріплені в Загальній декларації прав людини.

Працівниками бібліотеки коледжу проведено книжкову виставку-презентацію видань про права людини та іншої літератури правового змісту.

Також, проводилися зустрічі з представниками правоохоронних органів міста Первомайська та району присвячені проблематиці захисту прав людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X