Вшанували пам’ять загиблого героя

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна… Війна.  На жаль  викладачі та студенти Первомайського фахового коледжу схилили свої голови у глибокій скорботі… З0 квітня 2024 року загинув студент 451-П групи Назарій Шевченко.

Назарію у січні 2024 року виповнилося лише 19!  Але його сумління рік тому спонукало хлопця повернутися із – за кордону, де він був у евакуації , і стати до лав ЗСУ. Таким блискавично коротким, але вражаюче героїчним було його життя. « Я не можу ховатися від війни, яка загрожує існуванню всього, що мені дороге!» – була його відповідь на численні умовляння залишитися вдома…

На фронт він пішов добровільно. Воював в одному з підрозділів « Азова» на Луганщині.

Невимовний сум розриває серця всіх, хто знав і любив Назарія! На превеликий жаль він відійшов у вічність, поповнивши небесне воїнство, став легендою і символом силу духу справжніх українців, що віддавали і віддають свої життя за волю і честь Батьківщини!

Всі студенти , викладачі та співробітники Первомайського фахового коледжу, стоячи на колінах у  живому коридорі , проводжали Назарія в останню путь!

Проститися з героєм до його дому в Мигії зібралися сотні людей. Серед них були його одногрупники, односельчани, однокласники, побратими по службі, знайомі, співробітники його рідних. Тут не соромилися і не приховували сліз …Втрата страшна і непоправна, але не марна!

Поховали мужнього героя Шевченка Назарія на Мигійському сільському кладовищі, де відбулось заупокійне богослужіння та прощання з загиблим воїном.

Останню шану побратиму віддали воєнним салютом.

Спи спокійно, Солдате.

Добра, світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг

назавжди  залишаться в наших серцях.

Вічна пам’ять захиснику України!

Ніколи не забудемо…

Герої не вмирають! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X