Як пройшла екскурсія учнів ліцею « Престиж» в Первомайському фаховому коледжі

9 червня в світі святкують Міжнародний день друзів.  Друзі є важливою складовою життя. Жити зовсім без них важко і безрадісно. Не дивно, що дружбі присвячене окреме свято – День друзів.

Саме на передодні цього свята 7 червня 2024 року до нашого закладу освіти завітали гості – учні 6 класу міського ліцею «Престиж» на чолі з класним керівником Брюховецькою Л.І, яка обрала наш заклад освіти, щоб розказати своїм вихованцям про їх можливі майбутні професії, які можна здобути в рідному місті, та започаткувати дружні стосунки з колективом викладачів та студентів Первомайського фахового коледжу.

Ініціативу ліцеїстів підтримав заступник директора коледжу з навчальної роботи П.В.Малютін, який залучив до проведення екскурсії закладом освіти завідувачів відділень О.В.Калашнікова, В.В.Кизиму та Н.В.Сологуб. Завідувачі відділень розказали школярам про спеціальності, які вивчаються на їх структурних підрозділах, і дали відповіді на численні запитання від маленьких ліцеїстів.

Н.В.Сологуб завідувачка відділенням « Економіки та права»  була приємно здивована неабиякими знаннями шестикласників в галузі економіки. Практично на рівних вони з нею обговорювали такі економічні категорії як гроші, форми грошей, прибуток, бюджет, товари. А ще Наталія Володимирівна пораділа вмінню дітей вести дискусію і обгрунтовувати свою думку.

За словами класного керівника Брюховецької Л.І. особливе враження на дітей справили  навчальні макети автомобілів

 та картинги, які ліцеїстам продемонстрували викладачі відділення « Двигуни та автомобілі» під час екскурсії і , навіть, дали можливість відчути себе водіями цієї машини, дозволивши хлопчикам посидіти за кермом.

Особливу зацікавленість у школярів викликало знайомство з роботою 3D – принтера, графічного планшета та плотера, про які їм розповідали викладачі циклової комісії  комп’ютерних технологій. Всі ці пристрої з царини найсучаснішої галузі знань – інформаційної технології, яка повністю заволоділа думками дорослих і підлітків. Учні, затамувавши подих, із  захопленням слухали розповідь завідувача відділенням «Інформаційних технологій» О.В.Калашнікова  про можливості сучасної техніки і розглядали вироби 3D принтера.

У підсумку цієї цікавої зустрічі  школярів  чекав ще й приємний сюрприз, який вони отримали від заступника директора коледжу з навчальної роботи  П.В.Малютіна, – солодкі смаколики.

Так склалися дружні стосунки викладацьким колективом коледжу з  школярами, які, можливо, через декілька років стануть студентами нашого закладу освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X