Ярмарок ляльок – мотанок: краса, що оберігає

13 червня, напередодні Дня батька, у ВСП “ПФК НУК ім. адмірала Макарова” вирував ярмарок мотанок. Це не просто захід з продажу народних ляльок-оберегів, а й акція на підтримку української армії.

До речі, головною умовою ярмарку – конкурсу було те, що мотанка має бути виготовлена з піксельної тканини. Тож перемогла в цьому конкурсі лялька мотанка виготовлена студенткою 251-П групи Григор’євою Анастасією. Ось така вона лялька – переможниця і справжня берегиня!

З кожної групи було зроблено по одній мотанці, яка найближчим часом буде передана українським військовим як оберег та символ підтримки з боку студентської спільноти.

Ярмарок перетворився на справжнє свято народної творчості. Відвідувачі могли не лише помилуватися майстерністю студентів, але й обрати для себе та своїх близьких особливу мотанку. Мотанки, які не були продані на ярмарку будуть передані воїнам.

Кожна мотанка, створена з любов’ю та вірою, несе в собі заряд позитивної енергії та щирої підтримки. Вона стане для воїнів надійним оберегом, символом єднання та незламності українського духу.

Дякуємо всім, хто долучився до ярмарку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X