19 травня 2017 року в актовій залі навчального закладу колектив Первомайського коледжу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова святкував своє 30-ліття

разом з Первомайським  політехнічним  інститутом, який святкував своє 20-ліття.

Ці навчальні заклади, добре знані у нашому місті і регіоні.

Студенти звикли називати ці 2 споріднено нерозривні навчальні заклади-Первомайський Політех.

Величні , ошатні та впорядковані будівлі Політеху, його парк і квітники  – роблять   навчальний заклад  окрасою міста.

Наш Політех –священна домівка, а в ній – велика наша родина , яка зібралася   у цьому залі, щоб відзначити знаменні ювілейні дати.

Ведучі привітали   всіх присутніх: гостей, викладачів, студентів, випускників усіх років, ветеранів праці коледжу та інституту, всіх, хто був у джерел створення коледжу та інституту, хто складає їхню  історію, хто складає їхню  славу і гордість.

Особливо часто добрим словом згадували засновника і першого директора Первомайського коледжу і політехнічного інституту М.Ф.Брендулю, заслуги якого важко переоцінити. В цей день в залі була присутня його дружина Людмила Борисівна, якій стоячи аплодували всі присутні в залі.

За народною традицією, коли збирається вся родина, то найпершими вшановують найстарших : батьків, старших сестер і братів. Всі присутні, стоячи, вшанували тих своїх  колег,  які  вже ніколи не переступлять політехівського порогу,    які вже назавжди відійшли у вічність.

З ювілейними датами привітали та поздоровили свої колективи директори навчальних закладів Т.І.Костюкова та С.М.Доценко.

Доля коледжу  і  інституту  нерозривно  пов’язана  з  долею  людей, які залишили частину свого серця в рідному закладі. Тож на святі згадали про ветеранів праці навчальних закладів, праця яких стала міцним фундаментом нашого Політеху і дала всьому колективу змогу впевнено рухатись уперед.

Всіх присутніх в залі ветеранів запросили  на сцену, щоб висловити свою повагу і вдячність за роки, які вони віддали розбудові нашого навчального закладу.

Всім ветеранам побажали  довгих років, здоров’я, любові, поваги та визнання. Нагадали їм, що двері Політеху завжди гостинно розчинятимуться перед ними.

До всіх подарунків і побажань з нагоди свята приєдналися   колеги і друзі , а  завідуючий інформаційно-технологічним відділенням Олег Вячеславович Калашніков і заступник  директора коледжу  з адміністративно – господарської діяльності   Юрій Вікторович Коритний вийшли на сцену з музичним подарунком для ветеранів.

Серед  поважних гостей знаходилися представники славного колективу національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Перше слово для привітання і нагородження було надане Трушлякову Євгену Івановичу – проректору з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності, кандидату  технічних наук, професору Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Так вже сталося, що в цей день наш колектив не тільки святкував свій ювілей, а ще й, як завжди,наполегливо працював, проводячи засідання ради директорів вищих навчальних закладів  і-іі рівнів акредитації миколаївської області та  методичне об’єднання заступників директорів з навчальної роботи цих же навчальних закладів.

То ж  до вітального слова запросили  голову ради директорів вищих навчальних закладів  І-ІІ рівнів акредитації Миколаївської області  Олійника Анатолія Івановича.

Як колишній начальник департаменту науки та освіти в області, Анатолій Іванович добре знає роботу нашого колективу, тому його висока оцінка і щирі привітання оплесками від присутніх директорів і їх заступників інших коледжів були приємні всім присутнім у залі.

Особливо приємними були поздоровлення від давніх друзів і партнерів по роботі : директора Первомайського медичного коледжу О.Г.Присяжнюк  та  виконавчого директора АТВТ «Первомайськдизельмашу» А.А.Чебаненко.

Ось  так   організатори урочистостей   намагалися   викласти  історію  створення   навчальних  закладів , залучивши  до  розповіді  про  це   безпосередніх  учасників   цього  процесу.

На завершення  надали слово студентам, адже саме для них і створювався Первомайський Політех.

До слова запросили  студентку Первомайського політехнічного інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова  Ярославу Білоус    та голову студентської ради Первомайського коледжу національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова студентка інформаційно-технологічного відділення  Белімову  Вікторію.

Студенти Первомайського коледжу подарували викладацькому колективу традиційний ювілейний торт у вигляді книги, привітали з днем народження ведучу А.А.Адабір і протягом урочистостей дарували музичні вітання ювілярам і гостям.

Завершилися урочистості піснею, виконавці якої продемонстрували спадкоємність поколінь в навчальному закладі, коли нинішні студенти, долаючи шляхи навчання, згодом стають викладачами та співробітниками навчального закладу, гідно продовжуючи справу попередників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X