З Міжнародним днем студента!

День студента 2023 року в Україні на офіційному рівні відзначають 17 листопада разом з усім світом. Цього дня варто привітати близьких та знайомих учнів вищих навчальних закладів. Побажати студентам легкої сесії, справедливих викладачів та хороших оцінок!

Всесвітній день студента 17 листопада має трагічну історію. Він присвячений подіям Другої світової війни, коли німецькі війська окупували Чехословаччину. 28 жовтня 1939 року студенти та викладачі чеських університетів вийшли на мирний мітинг у Празі. Під час демонстрації нацисти застрелили студента Яна Оплетала.

День студента 2023 року в Україні відзначатимуть в умовах повномасштабної війни. Проте студенти навіть у такий складний час прагнуть здобути освіту та проявляють активну патріотичну позицію.

Тож вітаємо всіх нинішніх і колишніх  студентів  з  Міжнародним днем студента! Нехай кожен ваш крок буде спрямований до вершин успіху, а  роки навчання запам’ятаються і згадуються не лише труднощами, а й радісними моментами та новими знайомствами!

Адміністрація

ВСП «Первомайський фаховий коледж

НУК імені адмірала Макарова»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X