Збори трудового колективу 25.06.2020

Список співробітників

Первомайського коледжу НУК імені адмірала Макарова

присутніх на зборах трудового колективу 25.06.2020 року

 

ПІП Підпис, що засвідчує присутність
1. Адабір Алла Анатоліївна  
2. Анастасенко Світлана Андріївна  
3. Антонов Віктор Павлович  
4. Бєлімова Вікторія Віталіївна  
5. Бельська Марія Валентинівна  
6. Бельський Федір Володимирович  
7. Бобина Світлана Сергіївна  
8. Бойко Денис Анатолійович  
9. Бойко Юлія Анатоліївна  
10. Бондаренко Світлана Георгіївна  
11. Бондаровський Олександр Миколайович  
12. Боровська Оксана Володимирівна  
13. Бучинський Анатолій Болеславович  
14. Вальчук Людмила Василівна  
15. Варецька Наталія Андріївна  
16. Василенко Юрій Миколайович  
17. Верба Вікторія Михайлівна  
18. Гаврушова Лариса Володимирівна  
19. Гайворонський Віталій Анатолійович  
20. Гиль Олексій Олексійович  
21. Голубенко Юрій Петрович  
22. Гоменюк Світлана Олександрівна  
23. Горобець Вікторія Володимирівна  
24. Громова Наталія Григорівна  
25. Гуменна Любов Павлівна  
26. Гуненко Ігор Миколайович  
27. Данілова Таміла Петрівна  
28. Дегтяренко Ольга Єфремівна  
29. Допілко Євгеній Ігорович  
30. Доскач Надія Василівна  
31. Доценко Євген Костянтинович  
32. Драгомирецька Тетяна Анатоліївна  
33. Дьяченко Анатолій Іванович  
34. Задонська Наталя Олексіївна  
35. Заскальнюк Антоніна Михайлівна  
36. Заскальнюк Віктор Андрійович  
37. Зоріна Тетяна Петрівна  
38. Калашніков Олег Вячеславович  
39. Калашнікова Ольга Борисівна  
40. Камінська Наталія Валентинівна  
41. Камінський Павло Павлович  
42. Капацина Алла Миколаївна  
43. Капацина Ірина Володимирівна  
44. Кизима Віталій Володимирович  
45. Кирпотенко Наталія Григорівна  
46. Коваленко Ігор Миколайович  
47. Ковбель Валентина Леонідівна  
48. Когляк Катерина Михайлівна  
49. Колесніченко Оксана Петрівна  
50. Кондратюк Лариса Василівна  
51. Коритна Світлана Олександрівна  
52. Коритний Віталій Юрійович  
53. Коритний Юрій Вікторович  
54. Костюкова Тетяна Іванівна  
55. Кошутська Вікторія Олександрівна  
56. Краснощок Микола Миколайович  
57. Джуринська Олена Миколаївна  
58. Лелека Жанна Анатоліївна  
59. Леонтієнко Олександр Миколайович  
60. Лисак Дар`я Володимирівна  
61. Максименко Юрій Олександрович  
62. Малютін Павло Володимирович  
63. Манзюк Василь Миколайович  
64. Марченко Світлана Олександрівна  
65. Молотай Григорій Олександрович  
66. Момотенко Олександр Григорович  
67. Нерубащенко Алла Вікторівна  
68. Носач Валентин Вікторович  
69. Носач Тетяна Анатоліївна  
70. Окішева Наталія Михайлівна  
71. Олійник Олена Миколаївна  
72. Островська Ірина Олександрівна  
73. Павловська Наталія Іванівна  
74. Пєшкова Ольга Анатоліївна  
75. Пліс Галина Сергіївна  
76. Погорєлова Марина Станіславівна  
77. Поноченюк Надія Іванівна  
78. Попова Наталія Миколаївна  
79. Сологуб Алла Миколаївна  
80. Сологуб Наталія Володимирівна  
81. Сухарчук Володимир Миколайович  
82. Ткаченко Тетяна Іванівна  
83. Ткачук Вадим Володимирович  
84. Урсол Олена Євгенівна  
85. Флакей Микола Дмитрович  
86. Холодович Олександр Дмитрович  
87. Чалий Віктор Миколайович  
88. Чепурна Валентина Іванівна  
89. Чернова Рима Георгіївна  
90. Шандрик Дарина Олегівна  
91. Шаповалов Олександр Андрійович  
92. Шишковська Світлана Іванівна  
93. Щепінська Ірина Адольфівна  
94. Ющенко Тетяна Костянтинівна  
95. Акімова Галина Миколаївна  
96. Приблудюк Оксана Станіславівна  

 

 

Залишити коментар

Ваш адрес email не будет опубликован.



*