День Вишиванки: об’єднуюча руханка

   Щороку третій четвер травня в Україні стає справжнім святом національної гордості — Днем Вишиванки. Це свято, започатковане у 2006 році, має на меті збереження та популяризацію українських традицій через носіння етнічного, вишитого одягу. Вишиванка — це не лише елемент гардеробу, але й символ краси, сили, щасливої долі та родинної пам’яті, що передається з покоління в покоління.

   16 травня 2024 року люди в традиційному українському одязі зібралися в 70 країнах світу, включаючи студентів та викладачів нашого коледжу. Цей захід став частиною всеукраїнської акції, яка об’єднує суспільство на підтримку Збройних сил України та непохитного українського народу.

У руханці взяло участь близько 70 студентів та викладачів. Кожна людина у вишиванці та з посмішкою заходила у спортивну залу, де й відбувався захід. Багато хто віднісся з гумором до всього, а дехто танцював краще ніж на танцполі! Учасники потанцювали 4 танка, і повернулися до справ, але вже з гарним настроєм  та думкою про ЗСУ.

   Цьогорічна Національна руханка в вишиванках, організована за підтримки Вищого закладу освіти «Вінницька академія безперервної освіти» та Представництва Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні, привернула увагу понад 1600 освітніх закладів різних типів. Головною метою заходу було підвищення рівня рухової активності та підкреслення єдності українців у складні для країни часи.

   День Вишиванки — це не просто одяг, це свято, яке нагадує кожному про силу традицій, важливість єдності та непохитну віру у краще майбутнє. Вітаємо вас з цим особливим днем та бажаємо миру і процвітання нашій рідній Україні!

Петраченко Стас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X