Конкурс «Такий відомий і невідомий Кобзар»

Тарас Шевченко був живою піснею, журбою і плачем. Усе його життя було важке і жорстоке, але він не падав духом і все зміцнював – то піснею, то словом, то власним життям  –  безмежну любов до України. Треба нам всім пам’ятати ,що майже все своє життя Шевченко жив за межами рідної землі, а підняв народне слово до вершин світового письменства.

Щорічний конкурс «Такий відомий і невідомий Кобзар» було проведено в ВСП Первомайському фаховому коледжі викладачем української мови та літератури Дегтяренко О.Є. у групах 271-ЕП , 111-КІ, 231-ВД.

Всі присутні переглянули фільм про Т. Шевченка , презентацію про пам’ятники Т. Шевченку у світі, послухали     його твори у виконанні митців.

Здобувачі освіти  мали змогу помірятись знаннями в традиційних конкурсах : «Виразне читання віршів напам’ять», «Літературна вікторина»,

«Відгадай рядки з поезії», «Цікаві факти з життя».

Переможцями стали:

група 271-ЕО

1-е місце –Стеценко Карина;             2-е місце- Причипойда Альона;

3-є місце – Дідовець Віолетта;            4-е місце – Проц Валерія

група – 112-КІ

1-е місце –Артьоменко Дмитро;         2-е місце – Савранська Аліна

3-є місце – Галущинський Леонід;      4-е місце – Варецький Ярослав

група – 131-ВД

1 –е місце – Марченко Олександр;     2-е місце – Калінкін Кирило

3- є місце – Куницький Станіслав;      4-е місце – Ридош Юрій

Тарас Шевченко всією душею любив свою Україну і завжди нагадував українцям про її славне минуле. Кобзар намагався довести ,що кожен народ повинен мати свою національну гідність, мораль, освячену віковими традиціями.

Борис Грінченко писав: »Шевченко своєю національною свідомістю є геній, а своєю безмірною вагою, значенням у справі національного відродження свого рідного краю є явищем феноменальним, єдиним, може, на світі.»

«Любити Шевченка – любити Україну.

Любити Україну – любити Шевченка».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X