« Ми можемо робити добро та весело проводити час разом!»

Для нас  першокурсників, студентів 171 –ЕО групи , ярмарок до Дня автомобіліста  та української писемності став неймовірною подією, тому що майже 4 роки в нашому житті не відбувалося таких масових заходів через дистанційну форму навчання!  

Ця подія поєднала в собі добру справу – збір коштів на ЗСУ та момент нашого знайомства з традиціями коледжу і студентсько – викладацьким колективом закладу освіти в неофіційній і невимушеній обстановці.

Наша група взяли активну участь у продажу солодощів і смачної випічки, щоб зібрати найбільше коштів на допомогу нашим захисникам.

До організації дійства, що називається, ми підійшли креативно , обираючи найвпливовіші методи  « народного» маркетингу:  веселощі, спів, танці та заклики до нашого прилавку дарували неймовірний настрій не тільки нам, а й усім учасникам і відвідувачам ярмарку.

 Але найголовніше те, що нашій групі 171-ЕО-23 вдалося втілити в життя свій задум і  зібрати найбільшу суму грошей для підтримки ЗСУ!

 Дякуємо організаторам  ярмарку та усім, хто підтримав наші старання. Ця подія стала прикладом того, як спільно ми можемо робити добро та весело проводити час разом!  

Студентська рада 171-ЕО групи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X