«Подбай про свою безпеку» – презентація «Порадника безпеки»

19 квітня 2024 року в Первомайському фаховому коледжі відбувся важливий захід, присвячений питанням безпеки. Організувала вже другу фокус – групу з питань безпекового середовища в  громадах ГО «Асоціація Громадських Радників України» в особі її членкині Ірини  Островської, яка є викладачем коледжу.  До участі в заході були запрошені представники ДСНС та поліції, які поділилися з присутніми цінними знаннями та практичними порадами з різних аспектів безпеки.

Зокрема, представники поліції та ДСНС відповіли на питання щодо водіння транспортних засобів неповнолітніми, скупчення мопедів біля коледжу, що часто призводить до дорожньо-транспортних пригод та поділилися інформацією про алгоритми переробки, утилізації опалого листя, що є важливим питанням для екології та благоустрою міста, а також багато інших не менш важливих питань.

Не менш важливим стала презентація «Пораднику безпеки» для Первомайської ОТГ, у якому були зазначені потрібні теми, зокрема: що робити у разі загрози обвалу будівлі, як діяти коли опинився під завалами, а також правила поведінки під час воєнних дій і були надані чіткі алгоритми при повітряних атаках, загрозі “брудної бомби”, ядерної зброї та аварії на АЕС. Хочемо зазначити, що наша громада виявилась одною з найактивніших з усіх, особливо в темах пов’язаною з ядерною енергією.

Нагадуємо, що безпека – це спільна відповідальність! Не будьте байдужими до проблем безпеки у вашому місті. Звертайте увагу на порушення, повідомляйте про них до відповідних органів, співпрацюйте з владою та громадськими організаціями. Активна позиція кожного – це запорука нашого спільного благополуччя. Нехай відповідальність за безпеку стане нашим спільним девізом!

Кошеленко Анастасія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X