Sprintзахід – цікаво та корисно!

09 травня 2024 року з нагоди Дня Європи у Первомайському фаховому коледжі вперше відбувся тренінг – навчання фасилітаторів з програм гуманістичної освіти Life Skills та Sprint для волонтерів Товариства Червоного Хреста України з Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської та Хмельницької областей. Ці молодіжні проєкти реалізовуються за активної підтримки Данського Червоного Хреста і Данського Молодіжного Червоного Хреста.

В рамках цієї соціальної ініціативи відбувся воркшоп, метою якого було надихнути молодь на визначення проблем у своїй громаді та пошук рішень для їхнього вирішення. Цього разу учасники воркшопу зосередилися на покращенні умов у своєму коледжі.

Три команди студентів коледжу, що сформувалися під час зустрічі, протягом дня розробили та презентували власні проекти. Одна з команд запропонувала купити необхідне обладнання для проведення інтернету в укриття  коледжу. Це дозволить не лише покращити навчальний процес, але й дасть студентам можливість вільно контактувати з рідними та друзями під час перебування в сховищі, а також отримувати доступ до актуальної інформації.

Адміністрація коледжу високо оцінила цю ініціативу та висловила готовність допомогти у її реалізації. Завдяки Sprint студенти не лише отримали новий досвід роботи в команді та розвитку креативного мислення, але й зробили реальний крок до покращення життя в своєму навчальному закладі: у найближчому часі можемо очікувати швидкий інтернет у нашому сховищі!

Цей захід – це чудовий приклад того, як молодь може брати активну участь у житті своєї громади та робити свій внесок у її розвиток.

Важливо зазначити, що Sprint – це не просто воркшоп, а й рух. Його учасники отримують не лише нові знання та навички, але й можливість стати агентами змін у своєму середовищі. Також хотілося б висловити щиру подяку фасилітаторам Ірині Мельниченко та Анатолію Іванову за їх професіоналізм та ентузіазм, які допомогли зробити Sprint таким успішним.

Анастасія Кошеленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X