Де є любов, там є життя!

День Святого Валентина безперечно чарівне свято  з прекрасною енергетикою та неймовірною історією для кожного. Це день, коли ти можеш проявити свої почуття на повну потужность та з величезною щирістю.

Цього року День Закоханих багато пар святкують далеко один від одного  через повномасштабне вторгнення російських загарбників в Україну, і чимало привітань летить на фронт та з фронту.

Чи доречно говорити про кохання під час війни? Безперечно! Адже, даруючи свою любов, ми сповнюємо своє і  чиєсь життя сенсом, даруємо моменти радості, надаємо мотивацію та стимул боротися далі!  Кохання завжди було і буде доречним у будь-який час та стан. Пам’ятаючи про це, студрада нашого коледжу організувала та провела онлайн-конкурс на найкращу валентинку – символ Дня Святого Валентина. Перед учасниками полягало завдання показати, що для них є любов, якою вони її бачать, і як її сприймають за допомогою валентиночки

У конкурсі взяли участь 12 учасників:

Паскаль Анастасія(112-КІ)
 Бондаренко Дар’я(212-КІ)
Колесніченко Марина(351-П)
Ульяницька Софія(213-КІ)
 Ткаченко Катерина(351-П)
Уварова Карина(252-П)
Григор’єв В’ячеслав(141-АТ)
Петроченко Станіслав(231-ВД)
Калашнікова Юлія(211-КІ)
Артьоменко Дмитро(311-КІ)

Особливо хочеться відзначити 131-ВД групу на чолі з їхнім куратором  Бабійчуком Федором Леонтійовичем. Ця робота не тільки арткреативна, але із почуттям гумору!

Це учасник конкурсу !
А це конкурсна робота !

Дуже цікава задумка і виконання роботи 131 – ВД!

Але журі (студенти і викладачі)  шляхом он лайн голосування обрало іншого переможця. Ним став студент 131- ВД групи Фартушний Юрій, який представив на конкурсі свою індивідуальну роботу.

Фартушний Юрій (131- ВД)

Переміг Юрій з 138 лайками від підписників нашого інстаґраму та отримав неоновий світловий планшет для малювання Magic Pad 3D sketcpad червоний + набір трафаретів.

Сам Юрій сказав, що конкурс сподобався, і кожен лайк він чекав з нетерпінням, дуже нервував, особливо, коли хтось випереджав у кількості лайків, проте роботи конкурентів йому також сподобались, і він радий, що його суперники також креативні та з власним баченням.

Вітаємо Юру з перемогою!

В голосуванні взяли участь студенти нашого коледжу та заохочені приятелі конкурсантів. Долучились до голосування, навіть, наші студенти, що виїхали за кордон через війну.

Тож наш конкурс став подією , що підтвердила думку «Де є любов, там є життя!»

Діана Цуркан 

голова інформаційного комітету студради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X