Практична психологічна просвіта або Як допомогти собі та іншим!

26 квітня 2023 року в ВСП «Первомайський фаховий коледж НУК імені адмірала Макарова» завдяки Марині КОВАЛИК викладачу української мови закладу, психологині, членкині Національної психологічної асоціації України та Національної спілки психотерапевтів та Юлії МУДРОЇ  психологині, членкині Національної психологічної асоціації України, ГО «Життя є!» відбувся семінар – тренінг « Соціальні норми та ГНЗ».

Виступ Марини КОВАЛИК
Виступ Юлії МУДРОЇ 

Під час його роботи фахівчині розкрили секрети подолання конфліктів і непорозумінь у міжособистісному спілкуванні  в колективах.

Тема тренінгу була цікавою для слухачів, які активно взяли участь в її обговоренні.

Для практичної роботи зі студентами спеціалісти запропонували « Інструменти психологічного впливу для запобігання ГНЗ серед підлітків та молоді».

Завершилася зустріч дуже приємно для учасників . Кожен отримав не лише потрібну для роботи інформацію , а й невеличкий подарунок від Благодійної організації «МОЯ ХАТА НЕ З КРАЮ», яка є учасником цього проекту.

Також кожен учасник цього заходу отримав за участь у роботі семінару сертифікат від Громадської організації «ЖИТТЯ Є!», яка реалізовує проект « Моя хата не скраю».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X