Проведення загальних зборів

2 листопада у Первомайському Фаховому Коледжі пройшли загальні збори за участі студентів, представників студентського самоврядування та адміністрації. На зборах була обговорена робота Студентської Ради та деякі загальні питання, а також оголошено про початок передвиборчої гонки.

Перебіг подій

До 12:00 у Актовій залі було зібрано по 15 делегатів від кожної групи, яких при вході уже чекала виборча комісія. Представників було записано та зафіксовано. Відсутніх на зборах комісією було налічено близько 25 осіб.

Не обійшлося і без конфузів, на початку засідання, одразу після привітань, на території області було оголошено повітряну тривогу. На подив, всі спустилися до бомбосховища організовано та без подій. Щастя, що тривога тривала відносно недовго та вже через півгодини повний склад представництва піднявся у актову залу.

Після того, як всі сіли по місцях, були обрані головуючі та до слова запросили заступницю голови студради Мамчур Анастасію. Вона розповіла про роботу органів самоврядування в цілому та на голосування було винесено перше питання, про задовільність роботи голови студради Гозуна Євгена. Більшість делегатів проголосувало позитивно і роботу визнано задовільною.

Далі на трибуну з промовами виходили голови Навчального, Правового, Інформаційного, Спортивного, Культурно-Масового та Наукового комітетів. Всі прозвітували про пророблену роботу за останній рік, за якою працю кожного комітету було визнано задовільною. Загалом виступи кожного голови супроводжувалися аваціями. Лише на голосуванні Спортивного комітету було помічено відносно більшу кількість рук “проти” та “утримались”. Виступ голови Правового комітету ж запам’ятався багатьом по “доповненням” заступниці директора по виховній роботі Верби В. М. через те, що такі питання як нарахування стипендії, куріння та алкоголізм у туалетах не були підняті під час промови. Не зважаючи на ці недоліки, робота комітету визнана задовільню майже одноголосно.

За голосуваннями та звітами йшла ще одна тема – вибори на посаду голови студентської ради. Голова виборчої комісії Сорочан Влад розповів як будуть проходити вибори: з 6 по 10 листопада діє агітаційний тиждень, протягом якого кандидати збирають підписи студентів. Щоб мати змогу балотуватися на цю посаду треба зібрати підписів не менше ніж 1% від усіх здобувачів освіти коледжу. Точна дата проведення виборів ще невідома, її повідомлять пізніше.

Висновок

Загалом можна відмітити не високу заінтересованість делегатів протягом усіх зборів, крім певних осіб. Причини цьому можуть різнитися, від втоми та погодних умов і до незаінтересованості та неінформованості про самі збори та роботу самоврядування. В будь якому випадку загальні збори пройшли швидко та інформативно. Чекаємо подальшого розвитку подій та кандидатів.

Доскач Максим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X