Як студенти коледжу на ярмарку на   ЗСУ   донатили.

25 лютого на центральній площі міста проходив благодійний  ярмарок, на якому всі зібрані кошти пішли на допомогу ЗСУ.  Захід був організований До Дня незламності України   громадською організацією “МООЛМС “МОЛОДЬ – МАЙБУНЄ НАЦІЇ”, яку в місті очолює депутат міської ради Є.Нотевський. У  ярмарку взяли  участь різні  заклади , установи , підприємці. Серед  них  основними продавцями були  заклади позашкільної освіти : художня школа та центр дитячої та юнацької творчості.  Вони пропонували різні предмети своєї творчої діяльності : картини, плетіння, вироби з бісеру, ляльки – мотанки, обереги.

Підриємці  міста  представили на ярмарку різні  товари :  солодощі, випічку.

Студенти нашого закладу на   ярмарку не тільки  купували – продавали  речі, щоб задонатити на ЗСУ , а  й набиралися досвіду, як проводити такі заходи.

Студентською радою було ухвалене  рішення про проведення подібного заходу за більш сприятливих умов вже на території коледжу  , адже допомога нашим воїнам – захисникам ніколи не буде зайвою. Таку пропозицію студентської ради підтримали не тільки студенти та викладачі, а і батьки студентів, які прийшли на ярмарок, щоб підтримати своїх дітей. Такою , наприклад, була родина студента 111-КІ групи Григоренка Максима.  

Студенти з задоволенням взяли участь в захід і з нетерпінням чекають його продовження вже на території коледжу, аби своїми зусиллями зібрати кошти на потреби ЗСУ.

Ми намагаємось всілякими способами   допомагати нашим захисникам! Віримо у перемогу! Віримо у ЗСУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X