Відділення ІТ відновлює традиції

Останні роки стали складним випробуванням для українського суспільства. Дотримання безпекових вимог унеможливило проведення масових заходів у освітніх закладах. Але завдяки нашим захисникам, які мужньо стримують ворога на лінії зіткнення, знищують живу силу та техніку противника, героїчно захищають небо країни та відважно відвойовують захоплені окупантом території, ми маємо можливість здійснювати освітній процес аудиторно із дотриманням усіх вимог безпеки. Вперше з 2019 року відділення Інформаційних технологій відновило традиційні змагання Відкритого кубку з волейболу ВСП ПФК НУК імені адмірала Макарова.

У змаганнях взяли участь 6 команд, які представляли всі відділення коледжу. До фінальнихі ігор вийшло 3 команди. У запеклій спортивній боротьбі І місце та кубок вибороли студенти відділення «Двигуни та автомобілі», ІІ місце посіли спортсмени відділення «Економіки та права», третіми стали студенти-комп’ютерники.

Приємним бонусом для всіх учасників та організаторів  турніру стали виступи груп підтримки, які заряджали енергією спортсменів та надихали вболівальників.

Запальні дівчата-економістки вразили злагодженістю дій, граційні юристки – різноманітністю програми, завзяті комп’ютерники – гендерною неупередженістю та темпераментною подачею.

Господарі турніру (відділення   Інформаційних технологій) для участі у змаганнях виставили 3 команди та підготували 4 групи підтримки: команду палких та талановитих першокурсників, блискучу темпераментну команду 211-КІ, лаконічний та вправний дует 212 групи, майстерну та обдаровану збірну третіх та четвертих курсів.

Емоційні та натхненні виступи груп підтримки, драматичні моменти змагань, захоплення глядачів, хвилювання спортсменів та черлідерів справили незабутнє враження та надихнули організаторів та присутніх до започаткування змагань груп підтримки як окремого виду.

Дякуємо ЗСУ за можливість відродження традицій коледжу та повернення повноцінного студентського життя!