Вітаємо учасників всеукраїнського та міжнародного конкурсів

На виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2024 рік, затвердженого наказом Міністерством освіти і науки України від 13.12.2023 р. № 1527, у січні – лютому 2024 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України, за підтримки ДО «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» проводить Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму у віковій категорії 16-23 роки.

В цьому конкурсі прийняли участь і здобувачі освіти нашого навчального закладу, це: Калашнікова Юлія (312-КІ група), Карауш Юлія (312-КІ група), Соколовський Олександр (113-КІ група).

Конкурс проводився у два етапи. За результатами фіналу студенти досягли гарних результатів.

Міжнародний конкурс “Олімпіс 2024 — Весняна сесія” був проведений 06.04.2024р. В категорії біологія і природознавство здобувачі освіти І курсу прийняли участь і посіли призові місця: Соколовський Олександр (113-КІ група), Рилов Максим (111-КІ група), Дащишак Олександр (171-ЕО група).

Підготувала здобувачів освіти для участі у конкурсах спеціаліст вищої категорії викладач-методист Наталія ВАРЕЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X