Виховання і навчання цілеспрямовано впливають на розвиток особистості

«Виховання і навчання цілеспрямовано впливають на розвиток особистості , на відміну від стихійного впливу середовища! Ці дві невід’ємні  частини одної складової особливо важливі у формуванні особистості майбутнього правоохоронця!» – таку педагогічну аксіому  в котре доводила викладач спеціальності «Право» Ю.А.Бойко під час практичних занять студентів – правознавців, що проходили на базі Первомайського районного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області.

Під час занять практиканти мали змогу поспілкуватись з заступником керівника Первомайського відділу поліції Нетребою Олександром Івановичем, начальником кадрового забезпечення відділу Зіновкіним Вадимом Володимировичем та іншими співробітниками правоохоронного органу, серед яких, до слова, значна кількість  випускників нашого закладу освіти.

Так співпало у часі, що практичні заняття припали на дні, коли відзначалися важливі для України дати: День Соборності та День вшанування пам’яті героїв Крут, оминути розмову про які не змогли керівники практики – співробітники поліції, тому що багато хто з них знає про бойові дії за територіальну цілісність держави не лише з телевізійних новин ! За результатами обговорення актуальності теми про єдність України і українців присутні вкотре переконались у вагомому значенні відповідних подій в історії нашої держави та закріпили свою впевненість у тому, що саме українська студентська молодь є рушійною силою розвитку нашої державності, побудови дійсно демократичної, суверенної, правової країни.

Студенти також поспілкувались з психологом Первомайського відділу поліції Яковлевою Зінаїдою Леонідівною, яка розповіла про психологічні особливості роботи співробітників правоохоронного органу і  запропонувала взяти участь в інтерактивній грі на виявлення відмінностей у сприйнятті однієї і тієї ж інформації різними людьми та акцентувала увагу на необхідності взаємодії під час роботи у колективі.

У підсумку зустрічі майбутні правоохоронці мали змогу приміряти амуніцію співробітника поліції.

Проведений захід викликав у студентів багато нових вражень та емоцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X