Як коледжани День Соборності відзначали

22 січня – особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята – проголошення Української Народної Республіки та Акт Об’єднання українських земель. 105 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.

Про історію, факти, традиції свята  йшла мова на виховних заходах в групах Первомайського фахового коледжу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, лунали найкращі привітання в День Соборності України 2023 року  з уст викладачів і студентів закладу освіти, які через агресію росії  по іншому тепер сприймають цей визначний день в житті українців, розуміючи , що в єдності наша сила.

Цікаво пройшли заходи в багатьох групах .

В групі 351 – П класний керівник Камінський П.П. з юридичною точністю зробив хронологічний екскурс в події 105 річної давнини.

Н.М.Попова зі своїми першокурсниками із 151- П групи проклала історичний ланцюг між подіями 1918 року  і сьогоденням, даючи зрозуміти своїм вихованцям, що неправильні дії минулого призводять до жахливих наслідків у майбутньому, таких як російсько – українська війна , яка точиться зараз.

Гідно попрацювали зі студентською аудиторією молоді класні керівники Габова Ю.М. та Бесараб І.С..

Юлія Миколаївна разом зі студентами 141 – АТ групи підготували захід під гаслом « День Соборності України – єднання сили і духу народу!»

А Ірина Сергіївна Бесараб разом зі своїми вихованцями з 111 – КІ групи  створила поетичний вінок , присвячений Батьківщині.

Цікавими були заходи  і у решти класних керівників . Особливо хочеться відзначити роботу Чумаченко Н.М., Калашнікової О.Б., Олійник О.М., які обрали

актуальні теми «Соборна мати Україна, одна для всіх як оберіг!», «Історичні факти до дня Соборності», «Українська мрія – єдність, свобода і незалежність» для розуміння трагічних подій , які відбуваються на території нашої держави сьогодні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X