Ювілейне засідання літературно-музичної вітальні

Ювілейне, тридцяте  засідання літературно-музичної вітальні «До ювілею несправедливо забутих» відкрили здобувачі освіти Поліщук Ірина (211 КІ гр.) та Поліщук Олександр (351 П гр.). На захід було запрошено усіх любителів літератури, поціновувачів поетичного слова. Метою заходу було ознайомлення присутніх із творчістю Ладі Могилянської, Марії Матіос, Григорія Чупринки, Остапа Вишні та Миколи Лукаша.

Всіх вразила історія Ладі Могилянської, яку неодноразово заарештовували. Її та багатьох інших було обмануто,  і врешті життя Ладі разом з чоловіком обірвалося. Поезія Ладі Могилянської сягає до потаємних глибин людської душі, викликаючи сильні почуття та емоції, які зуміли донести до присутніх Алтухова Єва, Заволенковська Дарина, Лісова Ірина.

Григорій Чупринка – людина, яка мала чітку позицію , брав активну участь у національно-визвольному русі. Його також не раз було заарештовано. На захист поета встали учасники «Музагету».  Це його врятувало від смерті, але потім за участь у спробі встановлення Української Народної Республіки – страчено. Про цю постать розповіли Бездітна Олена та Коломієць Владислав.

Про маловідомі сторінки життя та творчості Остапа Вишні ознайомили присутніх Ребрій Вікторія та Качурка Даніїл. Щирий сміх викликала гумореска «Чи є у попа штани?» у майстерному виконанні Омельяненка Антона.

Немислима поезія без музики. Всі отримали задоволення від чудової гри на гітарі та скрипці у виконанні Поліщука Владислава та Дідовець Віолетти .

Ніхто не залишився буйдужим до зворушливої поезії Марії Матіос у виконанні Човпан Марії, Танцюри Софії, Мартиненко Яни, Овсянецької Віри, Грицюк Аліни, особливо вразила поезія «Потім», яку представили у вигляді міні-спектаклю Поліщук Ірина та Поліщук Олександр.

З творчістю геніального українського перекладача і лінгвіста, прозаїка і поета, романіста і новеліста, лірика і сатирика, майстра епіграми та пародії, відмінного знавця фольклору Миколи Олексійовича Лукаша познайомили Даскалюк Анастасія (211-КІ) та Бойчук Віктор (211-КІ).

Організатором, сценаристом та постановником засідання літературно-музичної вітальні була Поліщук Ірина (211-КІ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

X